Inimesed

„Duubli“ reporteri Tuuli-Anni teekond lahkamisest telekarjäärini: muutusin iga päevaga järjest õnnetumaks (3)

Merilyn Närep, 30. oktoober 2020 08:48
Tuuli-Ann märgib, et tõelise kutsumiseni jõudmiseks kulus küll aega, aga see oli seda väärt. „Mul on väga hea meel, et ma julgesin riskida ja et minus oli piisavalt palju tugevust oma valesid valikuid tunnistada, mugavusstsoonist välja astuda ning jätkata proovimist, jõudmaks tõelise rahuloluni.“Foto: Erki Pärnaku
„See oli väga raske periood – paljud mu eakaaslased olid juba leidnud endale esimesed töökohad, aga mina pidin endale tunnistama, et ma olin kaks aastat ennast otsinud,“ tunnistab „Duubli“ noorreporter Tuuli-Ann Freienthal (27), et tee õige ametini oli käänuline. Enne tele-ekraanile jõudmist proovis ta kätt hoopiski meditsiinivaldkonnas.

Sel suvel saates „Suvine Duubel“ esimesed sammud teleajakirjanikuna teinud Tuuli-Ann Freienthali lapsepõlv möödus koos emaga metsade ja põldude vahel asuvas pisikeses Nõva külas, kus aasta ringi peale tema teisi lapsi ei elanudki. Oma elu seitse esimest aastat oli ta tõeline maalaps, kes kasvas loomade ja lindude keskel, ja ta õppis ennast ise lõbustama. „Mäletan, et kui mul igav hakkas, siis ema ütles mulle alati, et ainult igavatel inimestel on igav. Pisut intrigeeriv mõte, aga see on minuga tänaseni ja on kindlasti üks põhjus, miks ma mõtlen kogu aeg uusi tegemisi välja,“ räägib ta muheldes. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.05.2020
ÜLEVAADE SUVESAADETEST | Katrin Lust teeb suvel võsapetsilikku maalähedast saadet
09.05.2020
Saatejuht Liis Lusmägi: paljaks ma end ei võtaks, aga šampanjat pritsiks küll
01.05.2020
GALERII | „Seitsmesed: Duubel“ avas Tallinna loomaaias suvehooaja