Beatrice ja EdFoto: Mari Luud
Anne&Stiil | Ohtuleht.ee 29. oktoober 2020 13:10
"Poolteist aastat tagasi otsustasime, et proovime veel… Aga käisime oma teekonna läbi ja olen ka varem öelnud, et minu jaoks kestab partnerlus teatud ajani," paljastab Beatrice Anne&Stiilile antud intervjuus pommuudise, et oktoobri keskel otsustasid nad abikaasa Ed Labetskiga abielu lahutada.

"Ja siis peab minema edasi, sest mõlemal on vaja veel midagi elus ära teha. Otsustasime, et on vaja teineteisest lahti lasta," ütleb naine. 

"Meil olnuks vaja tegelikult juba varem see samm astuda, aga paratamatult harjub nii pika aja jooksul teisega ära," räägib Beatrice. 

Refereeritud artikli täistekst ajakirjas Anne&Stiil.

Tegu oli Beatrice'i viienda abieluga. Beatrice ja Ed hakkasid koos seltskonnas liikuma 2011. aasta kevadel. Suve alguseks levis juba info, et Beatrice ja tema toonane abikaasa DJ Priit Kuusik on lahutatud. Sama aasta septembris kirjutati, et naine on juba ka Ediga abiellunud. Kumbki kuuldusi ei kinnitanud, kuid abieluvararegister kinnitas, et 14. juulil nad tõesti ametlikult paari läksid. 

Esimese mehe ja tütar Simona Haritoni isaga hakkas Beatrice koos elama juba 16aastaselt, kuid lahutas temast vaid mõni aasta hiljem uue armastuse tõttu. Uus rüütel oli ärimees Oleg Belokrõlov, kellega Beatrice 90ndate algul paari läks. Mees tutvus tollal veidi üle 20aastase neiuga sõbra kaudu. Just Oleg aitas algajal modellil edukat karjääri teha ja toetas Beatrice’i oma agentuuri rajamisel.

Idüll purunes, kui Oleg 1996. aastal Taškendis arreteeriti ja 20 aastaks trellide taha saadeti – vaid päev enne seda, kui paar oleks pidanud Milanos kohtuma ja sõitma edasi Monacosse pulma-aastapäeva tähistama. Poolteist aastat pärast Olegi vangiminekut sidus Beatrice end Raul Anderssoniga, kes kolis abielupaari Roosikrantsi tänava korterisse ja asus juhtima modelliagentuuri MASS. Uuest mehest teavitas Beatrice telefoni teel ka kinniistuvat Olegi, kes suhtus uudisesse mõistvalt. 1999. aasta septembriks, kui ta vanglast koju naasis, oli Beatrice apostliku õigeusu kirikus end Rauliga laulatada lasknud – seega oli naisel ühtaegu kaks abikaasat.

Nii tekkiski skandaalne kooselukolmik, mis käivitas arutelu, kumma mehe kasuks saatuslik kaunitar otsustab. Nii mehed kui ka Beatrice kinnitasid, et nad saavad kenasti läbi – 160ruutmeetrises korteris jagunud ruumi kõigile. Mehed edendasid ka ühiselt MASSi.

Jaganud mõni kuu korterit kahe mehega, põgenes Beatrice New Yorki. Seal leidis naine Priit Kuusiku. Pärast üheksakuust äraolekut ootas Beatrice’i Eestis laostatud ja võlgades agentuur. Oleg oli lahutuspaberid sisse andnud, Raul aga polnud nõus välja kolima ja uuele kallimale ruumi tegema. Priit ja Beatrice abiellusid indiaani kombe kohaselt ning neil sündis kaks last - poeg Balthazar Serafim tuli ilmale jaanuaris 2004, juba järgmise aasta mais sündis neil tütar Uma Sofia Grazia.