Inimesed

Brad Jurjens ja tema abikaasa Heddy: plaanisimegi lapsed üsna lühikese vahega saada (3)

Katharina Toomemets, 29. oktoober 2020 12:06
Ansambli Must Hunt kitarrist Brad Jurjens ja tema abikaasa Heddy Bergštein tervitasid 2. oktoobril perre teist tütart, kes sai nimeks Amelia. Pere esmasündinu Roselyn nägi ilmavalgust mullu vabariigi aastapäeval, 24. veebruaril.Foto: Mari Luud
„Lapsed olid, jah, planeeritud lühikese vahega. Kui juba siis juba, mis seal ikka oodata,“ ütleb ansambli Must Hunt kitarristi Brad Jurjensi (43) abikaasa Heddy Bergštein (33). Brad, kodanikunimega Priit Jürjens, ja Heddy tervitasid tänavu 2. oktoobril oma perre teist tütart, kes sai nimeks Amelia. Värsket ilmakodanikku ootas ees juba mullu 24. veebruaril sündinud tütar Roselyn.

Pere pesamuna Amelia tähistab mõne päeva pärast oma esimest minisünnipäeva. „Ma ei tea, kas tulistangi ainult tüdrukuid, aga tahaks ikka poissi ka,“ sõnab Brad muiates, kuid ütleb, et praegu nad Heddyga küll kolmandale lapsele ei mõtle. „Brad lubas koera võtta,“ ütleb Heddy. „Jaa, ma tahan koera! Isast. Siis oleks majas veel üks mees,“ muigab muusik. Praegu on nende peres täielik naiste ülekaal – isegi kass on emane.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.10.2020
RÕÕMUSÕNUM! Brad Jurjens sai teise lapse: pisitütrele pandi kõlav nimi
30.08.2020
Õnnesoovid! Brad Jurjensi perre sünnib peagi teine laps: ma oskan vist ainult tüdrukuid teha
24.06.2020
Muusik Brad Jurjens käis üliraskel operatsioonil: jaksu oli vähe ja tuju oli nullis
26.04.2019
Hästi hoitud saladus! Brad Jurjens võttis lapse ema juba eelmisel aastal naiseks