Inimesed

Eesti vabamüürlaste liikmeskond kasvab: „See ei ole salajane organisatsioon, aga seal on omad saladused.“ (25)

LISA KOMMENTAAR

kui keegi teab 30. oktoober 2020 15:40
Üks huvitav lugu... 30. oktoober 2020 02:18
Umbes aasta tagasi sattusin välismaal ühe kiriku juurde. Tähelepanu köitis sinna saabuv seltskond, nad eristusid väga koloriitselt üldpildist. Üldiselt ma ei armasta kirikuid kuid nüüd läksin kah uudishimust sisse. Kuna nad ei olnud just kirikurahva moodi. Seltskond ootas rahulikult kuni vana lõpetas kanslist oma jauramise. Vahepeal oli meil aega ühe härraga mõtteid vahetada, meie vastluse lõppedes nentis kurvalt, et vennaskonnal on tõsine mure Eesti loozi pärast, kuna helgemad on juba ammu läinud ja aastaid pole järelkasvuga kiita. Eesti vennaskonnast siis nõnda palju. Te mõelge selle üle!
Bnmm 23. oktoober 2020 19:48
Kahtlane värk, ETV oli näha, et istuvad punases saalis ja loevad üksteisele piiblilugusid. See on üldine nali.. on salajased niiditõmbajad
Ei lähe kokku 24. oktoober 2020 00:27
...kui väidetav Piibel asub sünges ja halva auraga paeluudega saalis!?
Jaanus 30. oktoober 2020 02:27
Mis elles halba on kus piiblit loetakse. Ega see piibelgi pole teabmis ilus raamat. 1. testamendis käseb nende jumal teisi julmalt ja veriselt mättasse lüüa ja nö 2. taestamendis jeesus ei tulnud ju vanu seadusi tühiseks tegema. Mõlemas kirjatükis on hlgaliselt lugusid kuidas enne messia tulekut löödi hulga süütuid inimesi sellesama issanda nimel halastamatult mätasse, sellepärast messiad vajasid selles ilmas materialiseerumiseks ohtrasti vereohvreid. Kes on piiblit lugenud, see väitku vastupidist.
Kuidas 23. oktoober 2020 16:16
Saaks selle organistsiooni liikmeks, ma tahaks kah öökulli mees olla
Kaks soovitajat nagu jahimeestel 23. oktoober 2020 16:34
Peab olema, hea kui oled mingil määral " oluline" tegelane, ja siis hakatakse komprat koguma, kuni allud.
Põhiline 24. oktoober 2020 13:47
...et peab olema mistahes tingimustel müüdav hing!
Kui tahad, siis Eesti... 30. oktoober 2020 02:49
.. omasse pole mõtet trügida, kuna neid ei võeta teistes loozides tõsiselt. Tegelikult paljud Eesti massoonid tõesti ka ise usuvad naiivselt, et on valgusetooja (Lucifer) vennaskonna samariitlased. Vähemalt tahavad teisi nõnda uskuma panna kuna vennaskonnal on tõsiseid probleeme järelkasvuga. Kui tahad öökullirahvaga ühineda, siis mida sa seal kavatsed tegema hakata?
Vs: Kui tahad, siis Eesti... 30. oktoober 2020 15:23
Ei ole õrna aimu kah mis teeksin, akkaks äkki kala kostüümis tegema kah näitemängu :-)
Maali 23. oktoober 2020 15:22
Ah, et maailma ei saa juhtida MTÜ. Eesti riiki juhtisid oravad küll, kui Aktsiaseltsi. Juhatusele privileegid ja hüved, töölistele nälg ja võlg.
Atatyrk 23. oktoober 2020 15:19
Sama hästi oleks need ajakirjanikud võinud minna intervjueerima mõne suure ettevõtte koristajaid ettevõtte majandustulemustest, tulevikuperspektiividest, aktsia hinnast jne. ma arvan et need meie vennad isegi väga ei valeta, nad ei ole lihtsalt väga kõrgele kraadile jõudnud. Nagu igas organisatsioonis ( armee, religioon, ettevõtlus, avalik sektor, jne ) on käsu ja alluvusliin nii toimib see ka massoonidel. Nad lihtsalt ei tea mis nad teevad vaid tahavad eputada oma ego ja osad on lasknud end ka ajupesta, internatsionaalseid suur-tegijaid on eestis selles sektoris vähe- ilmselt 2-3 tk.
Atatürk oli Leenini sõber 23. oktoober 2020 16:03
Kas nad olid mõlemad Loozivennad
Vabamüürlus on selleks et kompromiteerida 23. oktoober 2020 14:10
Lugesin kolm esimest osa Albert Pike "Vabamüürlaste moraal ja dogma". Seal oli selline rütmiline sugessioon sisse ehitatud: me teeme maailma paremaks, sest lambad ei oska seda mõtestatult teha; me oleme ideaalsed ja head, ei tapa, aga tegelikult teeme seda, kui vaja, kui olukord nõuab jne. Oled seotud vandega, mis lubab elu võtta kui reedad. Üksteise kohta teatakse asju ja see on väljapressimise ajend, nt hääleta riigikogus vajaliku asja poolt või muidu...
No kas tõesti inimesed ei saa aru 23. oktoober 2020 12:51
Tsitaat: See ei ole salajane organisatsioon, aga seal on omad saladused. AHAHH! Headuse ja ideaali egiidi all tegutsevad paljud "ilusad" organisatsioonid, kus enamus tegutsejaid seisavad oma arust hea asja eest. Ja siis on need, kelle tegude varjamiseks organisatsioon või üritus on tegelikult loodud. Nagu nt heategevuslik organisatsioon Hillary Clinton Foundation, kus Laura Silsby "New Life Children's Refuge" juht oli seotud tookordse katastroofipiirkonna Haiti lasteröövi (for child sex trafficing) katsega. Kurjus kannab ikka heatahtlikkuse maski ja kasutab sinisilmseid tõusikuid kilbina ära.

Lina pole ainus 23. oktoober 2020 12:18
Ka katoliku kirik on seda nähtust põhjalikult kirjeldanud ja inimesi hoiatanud. https://katolikuopetus.ee/uus-maailmakord-kelle-kasuks-ja-kelle-juhtimisel/
Kellumees 23. oktoober 2020 12:34
Aga meie EELK peapiiskop Viilma on väidetavalt endine massoon!
Jahbulon jt 23. oktoober 2020 13:25
Viilmal jätkus mõistust, sellest sektist kiirelt lahkuda. https://www.ohtuleht.ee/515897/eesti-luteri-kirikut-lohestab-tuli-vabamuurluse-parast
Juss 30. oktoober 2020 02:55
Pole see Viilma miskit endine, tyyp on ikka täiega, aga kunavennad otsustasid sel korral asjal sedamoodi välja paista siis sellest avalikult ei räägita ja kui vaja siis vennaskonna huvides salatakse maha igasugused seosed loozivendadega.
Must 23. oktoober 2020 11:12
Eilses Ringvaates jäi nende tumedatest ruumidest küll väga sünge ja kurjakuulutav mulje. Eksitavatele ristimärkidele vaatamata.
Artiklis püütakse massoone kujutada süütutena ja vastaseid naeruvääristada 23. oktoober 2020 10:57
Usun pigem Lina, et tegemist on deemonliku hämara ühinguga (kuidas salatsemine on võimalik demokraatlikus maailmas?), mille tipus on saatan ise.
Tukiloputaja 23. oktoober 2020 10:33
Soovitaks siis artikli autoril veel uurida ja sügavamale kaevata, et kellele on vaja normaalset ühiskonda lammutada küll kõikvõimalike rassismi-, vähemuste- ja ei teagi milliste süüdistustega veel. Nüüd oleme jõudnud sinnamaani, et kiidetakse juba monumentide ja kunsti väärtuste lõhkumine heaks kuna kellelegi mõjub see solvavat. Selliste käitumine mõjub aga väga paljudele solvavat, aga väljendada seda ei tohi- saad kohe süüdistuse... Kummal pool see hullumaja siis on?
Siililegi selge 23. oktoober 2020 09:47
Maailma valitsevad need kes raha trükivad. Näiteks USA föderaalreserv on erafirma. Kellele kuulub, uurige ise.
Kellumees 23. oktoober 2020 09:02
Huvitav, et millegipärast on käima lükatud Lina diskrediteerimise kampaania. Tavaliselt kiunub see koer, kes kiviga pihta on saanud. Kindlasti 90 % artikli lugejatest ei ole raamatut kunagi isegi kätte võtnud. Kui oleks, siis teaks, et raamat tugineb massoonide enda allikmaterjalidele - näiteks Eesti puhul müürlaste ajakirjale Vendlus. Aga mitte ainult. Rootsis näiteks on massoonid tema raamatu lugemise endi keskil ära keelanud. Siin üritatakse meest sopaga üle valada - "see, mis ta kirjutab on rumalus". Raamatu lugeja las ise otsustab seda. Küsimusi tekib. Puhas värk see igaljuhul ei ole.
Juhanes 23. oktoober 2020 09:55
Raamatu lugeja võib ise otsustada demokraatlikus riigis. Meie oma on paraku liberaaldemokraatlik, mis tähendab, et otsused võetakse vastu Brüsselis.