Foto: Vida Press
Sirje Presnal 22. oktoober 2020 19:02
Massoone on süüdistatud paljudes pattudes – nad juhtivat maailmapoliitikat, korraldades sõdasid ja upitades omi vendi võimuredeli tippu. Lisaks olevat neil master plan luua uus, range kontrolliga maailmakord. Vabamüürlased ise kehitavad niisuguste spekulatsioonide peale nõutult õlgu. „Ma ei tunne taolist vabamüürlust, pole kunagi sellisega kokku puutunud,“ sõnab staažikas vabamüürlane Paul Himma. „Oma praeguste teadmiste ja elukogemuse juures ei saa ma uskuda, et maailma võiks juhtida mittetulundusühing.“

Kuu aega tagasi ilmus Jüri Lina vabamüürlusest kõneleva raamatu „Maailmaehitajate pettus“ eestikeelne uustrükk. Autor ei anna massoonidele armu ja süüdistab neid peaaegu kõigis maailma hädades alates oktoobrirevolutsiooni korraldamisest kuni koroonapaanika õhutamiseni. Mõistagi ei ole Lina ainus inimene maailmas, kes massoone demoniseerib.  Vandenõuteoreetikud räägivad üle ilma, kuidas vabamüürlaste kitsas ladvik planeerib uue maailmakorra loomist – see tähendab rahvusriikideta, ühise valuuta ja maailmaarmeega ühiskonda, kus tavainimene on kiibistatud ja pideva jälgimise all.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (25)

kui keegi teab 30. oktoober 2020 15:40
Üks huvitav lugu... 30. oktoober 2020 02:18
Umbes aasta tagasi sattusin välismaal ühe kiriku juurde. Tähelepanu köitis sinna saabuv seltskond, nad eristusid väga koloriitselt üldpildist. Üldiselt ma ei armasta kirikuid kuid nüüd läksin kah uudishimust sisse. Kuna nad ei olnud just kirikurahva moodi. Seltskond ootas rahulikult kuni vana lõpetas kanslist oma jauramise. Vahepeal oli meil aega ühe härraga mõtteid vahetada, meie vastluse lõppedes nentis kurvalt, et vennaskonnal on tõsine mure Eesti loozi pärast, kuna helgemad on juba ammu läinud ja aastaid pole järelkasvuga kiita. Eesti vennaskonnast siis nõnda palju. Te mõelge selle üle!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS