Lily Allen Foto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 22. oktoober 2020 15:39
"Mul on väike saladus – ma mastrubeerin. Ja see muutis mu orgasme igaveseks," teatas Briti popstaar Lily Allen (35), et leiutas uue naistele mõeldud erootilise mänguasja, mis sai nimeks "Vabadus".

Allen ei mõista, miks ometi on eneserahuldamisest rääkimine tabu, kirjutab Daily Mail. "Enda armastamine peaks olema kõige normaalsem asi maailmas. Me kõik ju väärime orgasme?" küsib ta.

Naine pihib, et avastas enda jaoks mastrubeerimise alles hilistes 20ndates. "Ma olin Ameerikas tuuril ja oma partnerist pikka aega eemal, kui kõndisin New Yorgis asuvast erootikapoest mööda ja mõtlesin: "oh, teeme ära"." Sellest hetkest alates on seksmänguasjad lauljatari suured sõbrad, kuid seda õiget pole ta aastate jooksul leidnud. Seetõttu tuli tal mõte ühe erootilisi lelusid tootva firmaga koostöös uus seksvidin turule tuua.

Staar ei salga, et kasutab sekslelusid ka koos oma abikaasa David Harbouriga voodis olles. Alleni sõnul on tähtis, et naised end vabastaksid, tunnetaksid ja armastaksid. "Mina mastrubeerin, kas ka sina?"