Inimesed

Tori Spelling inetutest kommentaaridest: nutsin meigitoolis oma välimuse pärast 

Toimetas Terttu Jazepov, 21. oktoober 2020 12:14
Tori SpellingFoto: Reuters/Scanpix
Näitleja Tori Spelling tegi Instagramis avameelse postituse, kus räägib, et pidi juba teismelisena kuulma, kuidas teda konnaks ja punnsilmaks kutsuti.

"Mu isa ütles alati - sinu silmad on sinu hinge aknad. Ma ei ole seda kunagi unustanud. Just selle tõttu ei lubanud enamasti mu isa näitlejatel stseenides päikseprille kanda. Ta uskus, et näitlejate silmad annavad edasi kõiki emotsioone," kirjutas Spelling.

Samal teemal

Seda motot on ka Tori meeles pidanud. "Ma vaatan inimestele alati silma ja jälgin nende pilku. Ma ei vaata kunagi mujale. Olen õpetanud oma lastele, et nad austaksid teisi ja vaataksid inimestele silma, kui nad nendega räägivad."

Naine avaldab postituses, et vihkas noorena oma silmi. "Kui ma alustasin 16aastaselt sarjas "Beverly Hills, 90210" mängimist, oli mul väga madal enesehinnang. Toona kutsusid internetitrollid (jah, nad olid juba siis olemas) mind konnaks ja punnsilmaks. Nii noore tüdrukuna mikroskoopi all olla oli raske. Ma palusin aastaid meigikunstnikke, et nad muudaksid mu silmad meigiga väiksemaks. Ma nutsin meigitoolis enda välimuse pärast.

"Ma taipasin, milline eelis mu silmadel on, kui tegin kaasa filmis "Karje 2" ja taaslavastasime ajakirja Rolling Stone kaanel kuulsa dušistseeni "Psühhost". Mu silmad näitasid sel fotol emotsiooni, mida ma oma hinges tundsin."

Spellingu sõnul küsivad paljud inimesed, miks ta näitab ainult ühte poolt oma näost. "Jah, see on valik. Minu valik. Sest üks haavatav tüdruk näitas 16aastasena kogu oma nägu ja ta söödi elusast peast. Minu välimuse suhtes avaldasid arvamust nimetud ja näotud kasutajad. Loetud sõnu ei saa enam lugemata jätta. Küberkiusamine eksisteeris siis ja eksisteerib ka nüüd, hullemana kui kunagi varem. Nii et iga kord kui keegi teist küsib, miks ma ei vaata otse kaamerasse, teab ta nüüd, miks ma sellise valiku teen.

"Järgmine kord, kui lähed kellegi kontole kommenteerima tema nägu, keha või valikuid, pea meeles, et sa ei tea neid. Nemad ei tea sind. Aga nende hing mäletab seda inetut kommentaari. See jätab neile jälje. Meie mälestused ei mäleta füüsilist valu, aga me mäletame emotsionaalset, verbaalset ja kirjutatud valu," sõnab Tori ja lisab, et on oma silmadega nüüdseks rahu teinud ja armastab neid sellisena, nagu need on.

Samal teemal

06.10.2020
NOORED, KAUNID, TRAAGILISE SAATUSEGA – seriaali „Beverly Hills, 90210“ juubelit saadab surma vari
03.10.2020
Jessica Alba ei tohtinud „Beverly Hills, 90210“ staaridele otsa vaadata
08.04.2020
PAKS PAHANDUS: Tori Spelling kasseerib virtuaalse fännikohtumise eest 100 dollarit
05.03.2019
Mis on saanud „Beverly Hills, 90210“ staaridest?