Inimesed

Triin Lellep poseeris hauakambris alasti: fotograaf ütles, et pildi peale riideid ei taha, see pole mingi moefoto 

Kroonika, 21. oktoober 2020 09:16
Triin LellepFoto: Kuvatõmmis/ TV3
„Ühel päeval rääkis fotograaf Gozo mulle saladuslikult oma uuest visioonist, milleks ma pidavat ennast valmis panema ja julge olema!“ meenutab Kroonikale seitse aastat Pariisis elanud laulja ja modell Triin Lellep (34), kes poseeris foto jaoks alasti hauakambris.

Kuigi naine punnis esialgu ideele vastu ja ei julgenud hauakambrisse siseneda, ignoreeris fotograaf tema vastuväideid. „Gozo kiirustas hoopis tagant: „Me peame tegema ühe akti. Midagi näha ei jää, ainult käed, jalad, natuke pead, aga riideid pildi peale ma ei taha, see pole mingi moefoto! Ruttu nüüd või peame siia ööseks jääma!“,“ räägib Lellep.

„Sinka­vonka­lised sammaldunud alleed täis hauakabeleid, suuri ja väikseid, 19. sajandist, kus mõneski veel esemeid sees: vanu toole, vitraaže, riste, vaase, raamatuid, talismane,“ kirjeldab Lellep Pariisi kõige kuulsamat ja suuremat kalmistut Père Lachaise. 

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Samal teemal

08.10.2020
Margus Vaher ja Triin Lellep koos teleekraanil: üks meist on ilus ja teine tark
26.06.2020
Triin Lellep: mulle meeldib mõelda, et inimesed muret­sevad mu tervise pärast, mitte ei pööra mu kõhnusele tähele­panu õelutsemiseks
10.06.2020
TV3 VIDEO | Skandaalne laulja Triin Lellep: mind huvitab järjest vähem, mida inimesed räägivad!
28.11.2019
KUULUS VÕI KUMMALINE? Triin Lellep: laulja ise otsustab, kas ta on ooperilaulja!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee