Inimesed

„Vallalise kaunitari“ paar läks pärast mehe šokidiagnoosi lahku 

Toimetas Triin Tael, 15. oktoober 2020, 16:50
JP Rosenbaum ja Ashley Hebert 2012. aastal. Foto: Vida Press
USA tõsielusarjas "Vallaline kaunitar" armunud Ashley Hebert ja J. P. Rosenbaum teatasid oma abielu purunemisest. Detsembris oli Ashley fännidele paljastanud, et tema mehel diagnoositi haruldane haigus.

Nii Hebert kui ka Rosenbaum teatasid abielu karilejooksust sotsiaalmeedia vahendusel, naine lühemalt, mees pikemalt. 2011. aastal menusarja seitsmendal hooajal tutvunud paar abiellus 2012. aasta detsembris ning tseremooniat näidati telekanalil ABC. 

Selgub, et telepaar on juba mitu kuud lahus elanud. "Palun-palun-palun teadke, et siin pole ühtki süüdlast, et selle otsuseni ei viinud ükski sündmus, et keegi pole ohver ja et me oleme teinud selle abielu päästmiseks kõik, mis suutsime," kirjutas mees. "Oleme lihtsalt järeldusele jõudnud, et oleme kaks väga erinevat inimest." Abielupaar palub üldsuselt privaatsust, et oma lastele Fordyle ja Essiele uus elunorm luua. 

Mullu detsembris paljastas Ashley, et J. P-l on diagnoositud Guillain-Barré sündroom, mille puhul keha immuunsüsteem ründab närve. Heal juhul tabab patsienti kerge nõrkus, hullemal juhul progresseerub see halvatuseks.

Samal teemal

10. detsember 2019, 14:05
TRAAGIKA: „Vallalise kaunitari“ tähel diagnoositi üliharuldane haigus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee