Inimesed

„KUUUURIJA“ 10 | Katrin Lust: küsin endalt igal hooajal, et kui vaatajaid enam pole, siis mida ma veel oskan (4)

LISA KOMMENTAAR

Noo 16. oktoober 2020 23:17
Ei saa Lust labi bluffimata. Mis l6putoost ta siin sonib? Kool jai tal ju pooleli. K6ikide saadete tegemisel on tal kaasas olnud nn.toimetaja, kes auto alla jaamist lavastas. Turske v6lan6udja kommetega mees. Vahel on ta ka kakelnud. Tanu sellisele ihukaitsjale pole Lusti too nii ohtlik olnud nagu ta siin naidata pyyab. Arusaamatutel p6hjustel on Lust kogu aeg pyydnud varjata Indrek Meltsase osalemist saadete tegemisel. Ruhnu saare kakluse ja kainetusmajaga l6ppenud loos vaitis Lust, et Meltsas oli saarel kaasas puhkajana, mitte v6ttemeeskonna liikmena.
Millegipärast 16. oktoober 2020 15:31
konnasilmadele astuja paistab just olevat "ebajumal", miks muidu inimesed nii palju tema poole pöörduvad. Kõik ei mahu ju "Pealtnägijasse". Mõned asjad hakkavad liikuma peale saateid nagu võluväel. Aegu tagasi oli "Võsareporter" ja "Pealtnägija", nüüd on "Kuuuurija" ja "Pealtnägija". Nagu näha, jätkub teemasid mõlemale. Andke aga tuld, kõigile meelejärgi pole olla kunagi võimalik.
Marko 16. oktoober 2020 15:26
Siis pead ennast paljaks võtma nagu eestis tavaks on. Kuulajaid pole, vaatajaid ka mitte, siis riided selast nagu Liis ja Adamsoni Helen
Sõna sekka 16. oktoober 2020 12:21
Katrin. Milleks selline eneseupitamine !? Pole Sa sugugi eestlaste "ebajumal".