Inimesed

Kristi Loigo: „Hingesoojus“ kasutab „Kodutunde“ tehtud töid. Katrin Lust: ma ei saa jääda neid lõputuid vihapurskeid kommenteerima (3)

Liisa Mugra, 15. oktoober 2020, 15:37
Kristi LoigoFoto: Martin Ahven
Heategevussaadete "Kodutunne" ja "Hingesoojus" vaheline kisma ei näita endiselt taandumise märke. Produtsent Kristi Loigol on täna alustava saate "Hingesoojus" tegijate osas taas etteheiteid.

Loigo kirjutab Facebookis, et tema poole on pöördunud mõned Eesti ettevõtjad, kes väidavad, et Kanal 2 ja "Hingesoojus" paluvad neilt annetusi, sest saate tegemine pidavat olema kallis ja telekanalil on seetõttu tohutu koormus. "Hoolimata sellest, et kasutatakse "Kodutunde" poolt väljavalitud peresid, kelle suhtes "Kodutunne" on kulutused juba teinud ja meie endine assistent nende eest tasud saanud. Ometi kasutab ta meie tehtud töid uues saates, saades seega topelttasu... Kuigi selles valguses peaks kõik olema poole soodsam," kirjutab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. oktoober 2020, 21:00
Avalda arvamust: kuidas meeldis „Kodutunde“ asemel ekraanile tulnud „Hingesoojus“?
15. oktoober 2020, 20:39
„Kodutunde“ assistendist „Hingesoojuse“ saatejuhiks. Heveli Veersalu: selline pakkumine tehakse vaid kord elus
1. oktoober 2020, 16:27
SAAGA EI LÕPPEGI?! Kristi Loigo esitas „Hingesoojuse“ tegijate vastu kriminaalasja algatamise avalduse. Kanal 2: süüdistused ei vasta tõele!
16. september 2020, 21:17
Kristi Loigo: „Saan palka 1300 eurot.“ „Kodutunde“ audit näitab hoopis kopsakamat tasu, oma osa saab ka tema abikaasa!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee