Inimesed

Hertsoginna Meghan võrdleb sotsiaalmeedia kasutajaid narkomaanidega (2)

Toimetas Triin Tael, 14. oktoober 2020 10:30
Hertsoginna tänavu märtsis Essexi koolis kõnet pidamas. Foto: Reuters/Scanpix
Prints Harry abikaasa Meghan pidas maailma mõjuvõimsamate naiste virtuaalkohtumisel veerandtunnise kõne, millest lõviosa pühendas sotsiaalmeedia ohtudele. Enne printsi mõrsjaks saamist oli USA näitlejanna pidanud edukat elustiiliblogi ja tema Instagrami kontol oli ligi kaks miljonit jälgijat.

"Siin ilmas on väga vähe asju, mille puhul nendega tegelevat inimest nimetatakse kasutajaks," märkis hertsoginna (39) väljaande Fortune korraldatud virtuaalkohtumisel. "Kasutajateks nimetatakse uimastisõltuvuses inimesi ja kasutajateks nimetatakse sotsiaalmeedias tegutsevaid inimesi," vahendab Daily Mail. Meghani sõnul tekitab miski sotsiaalmeedia algoritmides inimestes sõltuvust, "mis minu arvates on paljude inimeste jaoks väga ebatervislik". 

Ka hiljutises Netflixi dokfilmis "The Social Dilemma" võrreldakse sotsiaalmeedia kasutamist uimastipruukimisega, märgib Daily Mail. Meghan ütles virtuaalkohtumisel, et pole juba väga kaua aega sotsiaalmeedias olnud. Briti kõmuleht toonitab: tegelikult oli Meghan aastaid mõjukas blogipidaja ning reklaamis oma sotsiaalmeediakontodel oma näitlejatööd. Koos prints Harryga rajas ta Instagrami konto Royal Sussex, mille oli sunnitud pärast Briti kuningakojast lahkumist kinni panema.

Samal teemal

13.10.2020
Biograaf: Meghan tahab saada maailma kuulsaimaks inimeseks
29.09.2020
Meghan ja Harry eitavad tõsielusarjas osalemist
27.09.2020
Ajakiri: hertsoginna Meghani eesmärk on saada USA presidendiks
23.09.2020
VIDEO | Meghan kutsus kõiki ameeriklasi üles valimistel osalema

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee