Tele

Populaarse krimisarja võtteplatsil võeti üles sügishooaja viimased osad, mis kannavad järjekorranumbreid 279 ja 280

„„Kättemaksukontor“ näitab, et tänapäeva lapsed Leopoldi ja Postikana ei taha.“ 

Aigi Viira, 13. oktoober 2020 22:30
KAAMERAPROOV: Vastu võtet poseerivad kaamera ees režissöör Ain Prosa ja näitleja Kadri Rämmeld. Justkui möödaminnes vaatavad teksti ka üle.Foto: Teet Malsroos
Kaks pudelit šampanjat. Summutiga püstol. Käerauad. Vekker. Kogu see kraam on ootel ukse taga, kus kolm detektiivi nõu peavad. Naerupahvakutega pooleks. Kaamera ees. Käivad krimisarja „Kättemaksukontor“ võtted. Tõsi, peentes šampanjapudelites on alkoholivaba jook ning äratuskell, mida kunstnik-rekvisiitor Merike Tamme päevade kaupa mööda pealinna taga otsis, ei helise kunagi mõnel öökapil hommikuäratust. Isegi mitte „Kättemaksukontoris“.

Tolle Balti jaama turult leitud tuttuue vekri eluiga on hämmastavalt napp. Pelk pilguheit režissöör Ain Prosalt ning äratuskell leiab oma lõpu. See kruvitakse lahti ning võetakse välja kõhutäis vidinaid. Enamik neist satub kohe kasutute asjade nimekirja, sest Ain otsib taga ühtainust. „Mul on hammasratast vaja,“ kostab ta rahulikult, kui kauaotsitud vekrist jääb üle uhke kest ning peotäis kunagist kellamehhanismi. Miks? Sest on 24. hooaja 11. ja 12. osa filmimine, mis kannavad nime „Surm kaamera ees“. Ajateljel kannavad need episoodid järjekorranumbreid 279. ja 280. Ühtlasi tähistavad need osad sügishooaja lõppu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.09.2020
Stsenarist Martin Algus: „Mulle on tähtis, et minu kirjutatud lugu ka mind ennast üllataks.“
01.09.2020
„Kättemaksukontori“ näitlejanna on lapseootel: pean end võtteplatsil rohkem hoidma
15.04.2020
„Kättemaksukontor“ jõudis Läti televisiooni! Raivo Suviste: meie nõu võeti isegi näitlejate valimisel kuulda
26.03.2020
Elina Reinold: „Mul on praegu vaja õppida 4. klassi materjali ja teha perele süüa.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee