Helena ja ToomasFoto: Kuvatõmmis/go3.tv
Toimetas Terttu Jazepov 13. oktoober 2020 10:18
„Rannamaja“ viimases osas korraldavad osalejad lahkumispeo, mis on nende eelmiste lõbutsemiste kõrval väga vaikne ja rahulik. Lisaks šokeerib kõiki uudis, et Helena suutis viimasel ööl korraks Toomase tuppa hiilida ja temaga „hambaid pesta“ ehk noormehele oraalseksi teha.

Saate alguses nukrutseb Helena, et Toomasel on silmi ainult Karmeni jaoks. „Mida ma peaks tundma, kui inimene on rääkinud, et ta tahab mu ema näha, mu sõbranna pulma tulla ja üldse minuga olla ning seksida. Ilmselgelt, kui keegi mulle seda otse ütleb, tahan ma teda uskuda, eriti kui ta ise ütleb, kui otsekohene ta on.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

Küll nende neiude vanemad võivad uhked olla enda laste üle.... 15. oktoober 2020 14:36
Jaanus 14. oktoober 2020 02:23
Huvitav, millal veelgi nilbem ja labasem saatesari tuleb meie teleekraanidele. Tõenäoliselt varsti kuna peagi on veelgi nilbema saate jaoks uus põlvkond etlemisikka jõudmas. Noh, varsti on jälle Räägime veel saate jaoks saatematerjali. Miks inimesed solvavad, sõimavad ja laimavad ja samas vaimus edasi. Ühed to.l.ad näitavad meedias elavat eeskuju ja teised to.l.ad arutavad tähtsate nägudega, et milline ebaviisakas käitumine ja sõnakasutus on väär ja milline lubatud. Ennekõige kõik saab alguse lastetoast. Mida aeg edasi, seda labasemaks on meie ühiskonna vaimne tase ja eetiline tervis muutunud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS