Inimesed

Phil Collins tahab reetlikku eksnaist kodust välja tõsta (3)

Triin Tael, 12. oktoober 2020, 20:11
PERE JÄLLE KOOS: Phil ja Orianne koos poegade Matthew ja Nicholasega 2018. aasta novembris heategevusfondi Little Dreams Foundation galal. Muusikul on kolmest abielust kokku viis last. Foto: CP/Scanpix
Nende taasühinemine oli lausa muinasjutuline: 23 aastat noorem eksabikaasa leiab taas tee alkoholismist ja haigustest räsitud mehe juurde. Pojadki olid jahmunud, kui Phil Collins (69) ja Orianne Cevey (46) teatasid 2015. aastal, et annavad armastusele uue võimaluse. Ent nüüd on muinasjutt läbi ning uus kohtulahing algamas.

Maailmakuulus muusik ja kaunis šveitslanna tutvusid 1994. aastal kontserditurneel, kus 22aastane Orianne tegutses tõlgina. Toona oli Phil veel abielus oma teise naise Jill Tavelmaniga, kellega tal on näitlejast tütar (Lily Collins „Peeglike-peeglike“, „Emily Pariisis“). Esimesest abielust on Collinsil kaks järeltulijat. Kirg kauni noore Orianne'i vastu lahvatas säärase jõuga, et Phil jättis antiigiärinaisest abikaasa faksi teel maha. Jill kolis koos tütrega Los Angelesesse. Lily on oma elulooraamatus rääkinud, et nägi isa vaid koolivaheaegadel. Näitleja kinnitab, et suur osa tema ebakindlusest, aga ka buliimia ja anoreksia, millest ta on nüüdseks õnneks võitu saanud, pärinevad isa tekitatud hingehaavadest. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. november 2016, 04:00
Phil Collinsi eksnaine: "Phil pettis mind, kuid süüdistab mind abielu purunemises!"
26. veebruar 2016, 10:00
Phil Collins ja tema eksnaine kavatsevad uuesti abielluda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee