Inimesed

Jõhvi vallavolikoguga liitunud selgeltnägija Ilona Kaldre: poliitikasse peaks minema tavalised targad inimesed 

Ohtuleht.ee, 12. oktoober 2020 16:10
Ilona KaldreFoto: Martin Ahven
"Kuulen viimasel ajal tihti, et poliitika on räpane asi. See äraleierdatud fraas tekitab minus rahuolematust. Ma pole kunagi arvanud, et inimesed tegelevad poliitikaga eranditult selleks, et mitte töötada ja pudrupaja kallale pääseda," kirjutab selgeltnägija Ilona Kaldre Facebookis. Naisest sai hiljuti Jõhvi vallavolikogu liige.

"Niimoodi arutlevad inimesed pole reeglina ise valmis vastutust enda peale võtma, tegema pingutusi, et neid ümbritsevas maailmas midagi muuta. Kui võrrelda seda tasuga, mida linnavolinikud oma töö eest saavad, on selge, et see on raske ja madala palgaga töö. Jah, just nimelt raske! Sest ilmselge ja ainuõige lahenduse võib mingi probleemi surnud punktist väljatoomiseks saavutada ainult jõuline tagantlükkaja. Tihti üllatud, mõeldes, kas linnaisad ja mitmesugused juhid tõesti ei näe, kuidas ametivendadest ülemused neid lausa saboteerivad?" küsib selgeltnägija. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.07.2020
Selgeltnägija Ilona Kaldre saab vanaemaks: ootame väga
14.06.2019
VIDEO | Uued tuuled? Selgeltnägija Ilona Kaldre hakkas lauljaks
04.01.2018
TV3 VIDEO | SELGELTNÄGIJA ILONA KALDRE HOIATAB: koera kinkimine toob vaid ebameeldivusi!
05.10.2017
„Eesti selgeltnägijate tuleproovis“ pidid nõiahakatised rinda pistma Ilona Kaldre kurja pilguga ja leidma autost inimese

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee