Tom Parker 2012. aastal. Foto: MAVRIXONLINE.COM/Scanpix
Toimetas Triin Tael 12. oktoober 2020 12:09
Briti poistebändi The Wanted liikmel Tom Parkeril (32) on diagnoositud IV staadiumi ajuvähk.

Parker paljastas seltskonnaajakirjale OK!, et sai šokeeriva diagnoosi poolteist kuud tagasi. Tegu on IV staadiumi glioblastoomiga, mida pole võimalik opereerida. „Teadsin, et midagi on valesti, aga midagi sellist ei osanud ma ette kujutada,“ ütles laulja, kes on enda sõnul endiselt šokis.

2018. aastal näitlejanna Kelsey Hardwickiga abiellunud Tomil on aasta ja neljakuine tütar Aurelia. Kelsey ootab praegu teist last. Nad teatasid täna sotsiaalmeedias, et Tom on alustanud keemia- ja kiiritusravi.

BBC Newsi teatel tabas Parkerit juulis krambihoog ning ta pandi aju-uuringute järjekorda. Kuid poolteist kuud hiljem sai Tom perekondlikul puhkusereisi veel raskema krambihoo ning viidi haiglasse. Kolmepäevaste uuringute järel selgus rabav diagnoos. Covid-19 tõttu ei lubatud Kelseyt haiglasse ja Tom pidi hirmsa uudise üksi vastu võtma.

The Wanted võttis 2014. aastal pärast mitut esikohasinglit, nagu näiteks „All Time Low“, aja maha.  Parker on sestsaadik mänginud „Grease’i“ lavastuses meespeaosalist Danny Zukot ning jõudnud Briti staaride kokandusvõistlusel „Celebrity Masterchef“ poolfinaali.