Inimesed

KARMID SÕNAD: Britney advokaat võrdleb tema vaimset seisundit koomapatsiendi omaga 

Toimetas Triin Tael, 10. oktoober 2020 10:00
Britney Spears 2018. aastal. Foto: AP/Scanpix
Kohtumadin superstaar Britney Spearsi (38) eestkosteõiguse nimel võtab pöördeid juurde. Nüüd väidab lauljanna enesegi advokaat, et ta on vaimsetelt võimetelt võrreldav koomapatsiendiga.

TMZ.comi teatel on Sam Ingham öelnud, et Britney vaimne seisund ei võimalda tal juriidilisi dokumente allkirjastada. Inghami sõnul pole kahe teismelise poja ema Spears küll füüsiliselt koomas, kuid on seda vaimsete võimete poolest. Ingham lisas, et koomapatsientide asemel allkirjastavad nende dokumente nende advokaadid ning ka Spearsi puhul peaks see nii olema.

Spears on pärast aastatetagust vaimset kokkuvarisemist olnud oma isa Jamie eestkoste all. Nüüd aga on lauljanna alustanud võitlust isa võimu alt vabanemiseks ning soovib, et edaspidi juhiks tema rahaasju firma Bessemer Trust Company. 

Ingham lisas kohtuistungil, et Jamie Spearsi arvates võiks tütar popkarjääri taaselustada ja lavale naasta. Ent Britney seda ei soovivat. Kui kohtunik tahtis neidsamu sõnu staari enese suust kuulda, väitis Ingham, et Britney vaimne seisund ei ole juriidiliste avalduste tegemiseks piisavalt hea.

Samal teemal

06.09.2020
Britney Spears toetab liikumist #FreeBritney?
22.08.2020
KOHTUKISMA: isa tahab uuesti Britney Spearsi eestkostjaks saada
19.08.2020
Britney palub, et kohus ei taaskehtestaks isa võimu tema üle
06.05.2020
Väide: isa ei luba Britney Spearsil uue kallimaga last saada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee