Inimesed

JÜRI LINA: vabamüürlased on praegu ohtlikumad kui kunagi varem (18)

LISA KOMMENTAAR

kahtleja 25. november 2020 08:09
Ei tea tõtt ega taha millegi ega kellegi mõju alla sattuda, aga praegu on pideva hirmutamise ja ähvardamisega (kui maski ei kanna,trahv!) tekkinud mul ebamäärane hirmufoon, ja hirmunud inimest on lihtne manipuleerida tegema ükskõik, mida. Jätkuks oidu selge pea säilitada.
jüri lina on tegija ja tema jutt sulatõsi! 13. oktoober 2020 17:27
Lauri 10. oktoober 2020 10:52
Nii palju valet kirjutab see Lina kokku. Kui võtta ükskõik milline teema tema tekstist ja natuke uurida, siis saab igaüks aru kuidas ta oma konspiratsiooniteooriaid ehitab et paremini oma raamatuid müüa
Jaanus 25. oktoober 2020 12:03
Lauri, hr. Lina ei ehita oma raamatutes konspiratsiooniteooriaid, vaid reaalsetele faktidele toetudes toob päevavalgele J.O.K.K. valede konstruktsioonid ja kulissidetaguste arhitektide tegeliku olemuse. Mis veelgi huvitavam, hr. Lina on suurel määral oma teostes kasutanud nende endi poolt kirjapandud ja avaldatud elgmaterjale.
Jaanus 25. oktoober 2020 12:12
Hr. Lauri, nagu teie käest, nõnda ka enamuse käest on ülekohtune hr. Lina teostest arusaamist nõuda. Nagu te väitsite, et olete põhjalikult tuttav hr. Lina teostega, kuid pole nende sisust aru saanud, siis sellisel juhul olete kahjuks oma kulutatud aega ebaratsionaalselt kasutanud. Tehke proovi Sipsikuga, või Rannamajaga, või Kolme musketäriga, ehk neid nn teoseid uurides olete edukam.
avastage ameerika 9. oktoober 2020 19:23
Eestlased peavad kõige selle sotsialismi eest tänama ka Pätsi Laidoneri, Tõnisoni, Kaljulaidi. Tõstkem klaasid sotsialisku ja uue maailma korra tähistamiseks.
Ei maksa süüdistada sotsialismi ega kapitalismi 9. oktoober 2020 23:08
...vaid isikuid, kes algselt hästi väljatöötatud ühiskonnad oma ahnuse ja võimujanuga hukutavad!
Janno67 9. oktoober 2020 16:53
See on ikka puhas uhhuu, mis see mees kirjutab. Vabamüürlastest on tehtud päris palju neutraalseid dok-filme ja raamatuid. Aga Jüri Lina on teinud lihtsalt sellest vandenõuteooriast endale elatusallika. See on alatu ja on täiesti uskumatu, et seda lapsikust usutakse. Tänapäeva maailmas, kus kõik konkureerivad üksteisega, ei ole absoluutselt võimalik, et on olemas mingi riikideülene salaja manipuleeriv seltskond. Punkt.
Jaanus 25. oktoober 2020 12:25
Austatud Janno67, Mis on teie elatusallikaks? Kas teile on selle eest sama tõredaid etteheiteid tehtud? Kuigi teie elatusallikas pole teada, on sellegi poolest alatu ja ebaeetiline sellega elatist teenida. Otsustades Teie seisukoha järgi vabamüürlusest, te olete vist üks ütlemata õnnelik inimene. Kui hr. Lina teosed ei ole teie meelest JOKK siis ärge kulutage oma hinnalist aega tema teostele. Proovige millegi lihtsamaga, näiteks töötage põhjalikult läbi "Rannamaja" või hoopis selline šedööver nagu "Idiocracy".
i 9. oktoober 2020 11:02
olgu muuga kuidas on, kindel on aga see, et meie sotsid tahavad tõepoolest rahvusriiki hävitada ja küllap on täis ka kadedust ja vihkamist.
Malta R 9. oktoober 2020 11:36
Jamade peamootorid on pangad aga sotside ajalooline süüdistamise on natuke iganenud?
Maailm on hulluks läinud 9. oktoober 2020 10:40
Koroona ei ole katk, aids ega lastehalvatus. Millest selline hüsteeria?
koroona on biorelv, 9. oktoober 2020 15:56
seda tunnistas Hiinast USA-sse põgenenud Hiina teadlane ja Hiina ei vaidle vastu.
l 9. oktoober 2020 09:06
meie vabamüürlastest muidugi maailmavalitsejaid ei saa, nad püüavad kõikjal mõjuvõimu saada, et sel teel rikastuda.

Tädi Maali 9. oktoober 2020 08:43
Muidugi, ka meil sai ju ettevõtetest peavõidu ikka IT-tehnoloogia firma! Pole vist raske aru saada - miks! Ma ei räägigi siin EKRE vastase võitluse ägedusest! Ka Stockmani vastas asuva maja katusel punatäht - valgustab ja innustab nende vastaste võitlust!
Tglt2 9. oktoober 2020 07:18
Tumedad rahakad jõud (mitte poliitikud) valitsevad maailma ja kaasaegne tehnoloogia nipid (nano, 5G, vaktsiinid...) lisavad selleks uusi võimalusi.
Jahbul 9. oktoober 2020 06:20
Nende pseudosatanistide elu peaks kibedaks tegema, et sinna poleks enam nii tore kuuluda! Enamus müüvad oma hinge maha mitte mingite peletiste kummardamiseks vaid kasumlikkusest. Mass teab ja arvab muidugi vaid seda, mida peameedia kulissiks riputab.
Tänapäeval juhitakse Uut Maailmakorda ikka lombi tagant 9. oktoober 2020 06:12
Samas kliimasoojenemist ja Koroonat eitav Donald on esimene president, kes salaeliiti ei kuulu. Seepärast teda igati kiusataksegi.