Tõeliikumise eeskäija Jüri Lina ütleb, et ehkki vabamüürlaste tegevus ei paista avalikkusele eriti silma, ei tähenda see, et nad on punapõsksed süütud vanaätid, kes peamiselt konjakilimpsimise eesmärgil koos käivad. Nende mõju maailmapoliitikale on endiselt väga suur.Foto: Stanislav Moškov
Sirje Presnal 8. oktoober 2020 22:20
Septembris ilmus legendaarse kirjaniku ning vandenõu-uurija Jüri Lina sulest raamat „Maailmaehitajate pettus“, milles ta paljastab vabamüürlaste silmakirjalikkuse ja salateod ning avaldab ka suure osa Eesti massoonide nimesid. Viirusepiirangute tõttu ei saa kirjanik oma teost Eestisse esitlema tulla, kuid ta kinnitab, et ka koroonapaanika on osa vabamüürlaste suurest mängust. „Koroonat ettekäändeks tuues tahetakse moodustada alaline kodanike digitaalne järelevalve Hiina stiilis,“ hoiatab ta.

Sa avalikustad oma vast ilmunud raamatus ka eesti vabamüürlaste nimed, mis on kogu aeg olnud suur-suur saladus?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

kahtleja 25. november 2020 08:09
Ei tea tõtt ega taha millegi ega kellegi mõju alla sattuda, aga praegu on pideva hirmutamise ja ähvardamisega (kui maski ei kanna,trahv!) tekkinud mul ebamäärane hirmufoon, ja hirmunud inimest on lihtne manipuleerida tegema ükskõik, mida. Jätkuks oidu selge pea säilitada.
jüri lina on tegija ja tema jutt sulatõsi! 13. oktoober 2020 17:27
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS