Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 10. oktoober 

Astroloog Maria Angel, 9. oktoober 2020, 22:22
Foto: Pixabay
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Su ümber on inimesed, kellega oled seotud, sul on nende ees kohustusi. Võimalik, et lähedastel on su abi vaja, jäta oma ambitsioonid sinnapaika ja toeta kalleid inimesi.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Kui õiges seltskonnas liigud, satud justkui iseenesest jutule inimestega, kes on sulle vajalikud. Sinu eesmärgid on ühtivad nende omadega.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Hakkad taipama, et lähedased ei armasta sind tingimusteta – kõige eest, mida nad sulle annavad, ootavad nad ka midagi vähemalt samaväärset vastu. 

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Tasuks oma pelgupaigast välja ronida ja nautida seltskondlikku suhtlemist. Tunned end inimeste hulgas olles vabalt ja enesekindlalt ning tõmbad ligi neid, kes sullegi meeldivad. 

Lõvi
23. juuli – 22. august

Tahad viibida puhtas ja kaunis ümbruses, tahad olla meeldivate käitumismaneeridega inimeste hulgas. Otsekohesed ütlemised häirivad sind, üritad hoida eemale vaidlustest. 

Neitsi
23. august – 22. september

Oled pisut ebakindel. Kõnnid meelsamini vanu tuttavaid radu, tõttamata avastama uut ja tundmatut. Tunned end kindlamini nende inimeste hulgas, keda juba ammu tunned. 

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kirgliku armastuse aeg. Küllap on partnerlusteema praegu su elus esikohal ja planeerid oma aega lähtudes sellest, et saaksid armsamaga palju koos olla. 

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Võimalik, et üritad püüda üht imelist olendit, kes end kuigi kergesti kätte ei anna. Küllap jagub sul nüüd leidlikkust sepitseda valmis tegevusplaan, mis tallegi huvi võiks pakkuda. 

Ambur
22. november – 21. detsember

Sul võib olla palju oma pere helge tulevikuga seotud unistusi, millest annaks nii mõndagi ka teoks teha, kui fantaseerimise asemel käised üles kääriksid ja tegutsema hakkaksid. 

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Inimesed, kes nüüd su ellu tulevad, jäävad tõenäoliselt su kõrvale pikkadeks aastateks. Ole otsuste tegemisel hoolikas, kuula nii südame kui ka mõistuse häält.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Võid päris tuliselt armuda, ent oma ihade objektile lähenemisel otsustavate sammude tegemine on sinu jaoks keeruline. Kardad eksida ja kõike ilusat juba eos ära rikkuda.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Empaatiavõime on juba loomuomaselt Kalade üks tugevamaid külgi, praegu aga tõuseb oskus end teiste inimeste olukorda panna veelgi rohkem esile. 

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Algaval eluaastal on sul tohutult elujõudu. Oled julgelt valmis tulevikule vastu minema ning tegema oma elus pöördelisi muudatusi, mis su elukvaliteeti parandavad. Kergem on minevikku selja taha jätta ja oma tahtmist saada. Nii armu- kui rahaasjad liiguvad tõusujoones.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee