Karmen ja ToomasFoto: Kuvatõmmis/go3.tv
Toimetas Terttu Jazepov 6. oktoober 2020 10:57
„Rannamaja“ uus osa toob taas kaasa hulga intriige: ootamatult peab saatest lahkuma Hanna, mis pöörab Viktoria ja Helena emotsioonid taas pea peale. Samuti ei jagu neil uute rannamajaliste jaoks piisavalt külalislahkust ja ees ootab öö täis draamat.

Viimasel vallaliste peol kutsub Toomas majja oma sõbra Aapi, põhjendades valikut sellega, et tal on juba mõnda aega huvi nii naiste kui ka meeste vastu. „Rannamaja“ tahvel pole aga sellega nõus, sest tegelikult on tegu sõpradevahelise naljaga. Siis tabab rannamajalisi pomm: Kuna Hannal pole majas õnne olnud, saadetakse ta koju.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Jaanus 6. oktoober 2020 19:00
Huvitav! Kellele on küll vaja sellist labast ja madala intellektiga saadet? Kas neile?! Tsitaat. ...Vaadake piiritusega rumalaks tehtud loomi, kes enesel õiguse arvavad olevat piiramatule viinatarvitamisele, lähtudes vabaduse ebaarusaamisest. Kas peame "omadele" lubama sama kaugele minna? go..id – mittemeie päritoluga rahvad. ...
päritoluga rahvad. ... 6. oktoober 2020 19:02
Rahvad on alkoholiga narriks tehtud, noorsugu on muutunud mõistmatuks klassitsismi ja varajase sugueluga, millele teda kallutab meie agentuur – kodukooliõpetajad, toapoisid, koolipreilid rikkais majus, kaubasellid jne., meie naised go...de lõbupaikades. Nende sekka loen ma ka nn. “seltskonna-daame” – vabatahtlikke orje kiimaluses ja toreduses.
Jaanus 6. oktoober 2020 19:11
Kui selliste rämpssaadete populaarsus ja arvukus kasvab meie meedias siis õige pea näeb meie elu Eestis välja nagu filmis Idiocracy Siis pole varsti enam miskit imestada kui oscari võidufimiks on 3. tunnine filma tagument jne
mitte vaataja 6. oktoober 2020 14:21
Lisan ka juurde - Nii labaseid naisi nagu......................ja nii labaseid saateid on valus vaadata!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS