Tele

Prokuratuur ei hakka menetlema Kristi Loigo kaebust „Hingesoojuse“ tegijate vastu 

Toimetas Merilyn Närep, Katharina Toomemets, 4. november 2020 20:02
Kristi LoigoFoto: Martin Ahven
„Kodutunde“ produtsent Kristi Loigo teatas septembri lõpus, et on Kanal 2 ning saate „Hingesoojus“ tegijate osas esitanud avalduse kriminaalmenetluse algatamiseks ning saatnud neile ka hagihoiatuse ja seda kõike ebaausa konkurentsi osutamise tõttu. Põhja Ringkonnaprokuratuur avaldab nüüd, et menetlust ei alustata.

Õhtuleht avaldas 1. oktoobril Kristi Loigo kriminaalmenetluse algatamise põhjenduse täismahus:„“Kodutunne“ on 10 aastaga üles ehitatud formaat, siia alla on pandud palju energiat ja ka investeeringuid. See, mida Kanal 2 ja Katrin Lust teevad, on kuritegelik. Nad rebivad jõuga „Kodutunnet“, mida nad ise loonud ei ole, endale. Nad teevad üks-ühele saadet, kasutavad selleks „Kodutunde“ tulemusi ja ka nime. Nimelt on meie endise assistendi (Heveli Veersalu, „Hingesoojuse“ saatejuht ja „Kodutunde“ endine assistent – toim.“) valduses pered ja kontaktid, kelle oleme välja valinud, eeltöö teinud, rahad kulutanud. See on info, mis on saanud talle teatavaks „Kodutunde“ saadet tehes, samuti kõik koostööpartnerid, kes on aastatega sisse töötatud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.09.2020
„Hingesoojuse“ saatejuht Heveli Veersalu: mulle on senini üllatus, et Katrin Lust mind saatejuhina soovitas
15.09.2020
Avalda arvamust: kuidas meeldis „Kodutunde“ asemel ekraanile tulnud „Hingesoojus“?
15.09.2020
„Kodutunde“ assistendist „Hingesoojuse“ saatejuhiks. Heveli Veersalu: selline pakkumine tehakse vaid kord elus
15.09.2020
Kristi Loigo: „Hingesoojus“ kasutab „Kodutunde“ tehtud töid. Katrin Lust: ma ei saa jääda neid lõputuid vihapurskeid kommenteerima