Saund

VIDEO | Merilin Mälk avaldas uue singli: loodan, et kõik leiavad sellest midagi äratuntavat 

Toimetas Terttu Jazepov, 30. september 2020 10:18
Merilin MälkFoto: Promo
„Eesti laulu“ tänavuse konkursi poolfinalist ja saatest „Eesti otsib superstaari“ tuntuks saanud lauljatar Merilin Mälk avaldas singli „Tõuseb tuul“.

Loo autoriteks on hittsingli „Miljon sammu“ tiim ja seekord kirjutas Merilin sõnad ise, lüürikat aitas lihvida Maian Kärmas.

Samal teemal

Sensuaalse ja värvika video autoriteks on filmimeestest kaksikvennad Raul ja Romet Esko (Eskobros), kes on ilma tegemas nii Eestis kui ka ookeani taga.

Merilin sai enda sõnutsi alles pärast video valmimist täpselt aru, milles loo sõnum seisneb. „Lugu räägib füüsilisest tõmbest partneri vastu – keemia võib tunduda küll nii ehe, aga tegelikkuses ei julge noored üksteisega isegi silmast silma rääkida. Täpsemalt on see mineviku-minust kirjutatud. Loo energia peegeldub vaatajani ka läbi muusikavideo – kõik on ümber nii roosa ja lilleline, olles kõrvuni armunud. Partnerit videos aga pole. Loodan, et kõik leiavad sellest loost midagi äratuntavat,“ selgitab ta.

Video filmiti kahe päevaga Põhja-Eestis, kaunis Eisma külas. „Ühel õhtul filmisime paduvihmaga välibasseinis ja järgmine päev sain juba tantsida soojas roosas toas. Idee oli tervele tiimile väga selge ja olen uhke, et selles projektis on väga suur osa minu enda loomingul. Kirjutasin sõnad ise ja ka basseinikaadrid olid minu mõte,“ tutvustab 19aastane lauljatar oma värsket videot.

„Lugu oli super juba esimesest kuulamisest alates ja teadsime hetkega, et siit tuleb midagi väga ägedat. Visuaal tuli meie silme ette iseenesest ja jõudsime Merilini ning tema tiimiga väga kiiresti ühisele lainele,“ tõdevad režissööridest kaksikvennad. „Võtetel saime korralikult vihma ja imemaitsvaid sõõrikuid. Usume, et Merilinil on kõik alles ees ja oleme tänulikud, et meile selline tähtis ülesanne usaldati.“

Samal teemal

27.07.2020
Uus koduloom? Merilin Mälk jagab sotsiaalmeedias pilti sulelisega
25.07.2020
Lauljatar Merilin Mälk tulevikuplaanidest: nüüd kool ei sega ja saan muusiku elu täiel rinnal elada
15.06.2020
IDEAALNE SUVEPÄEV | Merilin Mälk: kõik on nii põnev! Ma olen nii elevil, mis veel edasi!
02.06.2020
GALERII | Lauljatar Merilin Mälk lõpetas keskkooli: olen kolm aastat oodanud, et saaksin lõpuks muusikale keskenduda