Inimesed

IV staadiumi vähiga võitlev Doherty: „Mul on veel küllaga eluvaimu sees.“ 

Toimetas Triin Tael, 29. september 2020 17:01
Shannen Doherty 2019. aasta augustis. Foto: AFP/Scanpix
Omaaegne noortesarja "Beverly Hills, 90210" täht Shannen Doherty andis veebruaris teada, et tema rinnavähk on naasnud. Nüüd räägib ta ajakirjas Elle, mis tunded teda valdasid.

Dohertyl diagnoositi rinnavähk esmakordselt 2015. aasta märtsis. Arstidel õnnestus näitlejanna terveks ravida. 2017. aastal sai Shannen fännidele teatada rõõmusõnumit: haigus on tagasi tõrjutud. Kuid nüüd on vähk tagasi - IV staadiumis.

Doherty räägib Elle'is, et tammus õudust tundes edasi-tagasi ja nuttis. Diagnoos sundis teda oma elu üle mõtlema. "On mul hea karma? On mul halb karma? Miks mul peaks halb karma olema?" meenutab ta oma mõtteid. "Mõtlesin oma elu üle, tehtud ja tegemata asjade üle. Selle üle, kuidas ma inimestega käitunud olen. Ja lõpuks järeldasin, et mul on hea karma. See ei pruugi küll alati välja paista, aga ma olen olnud väga hea inimene."

Doherty teab, et tervenemine pole võimalik. Ta kavatseb pereliikmetele kirjutada kirjad või filmida videosõnumid, mille nad pärast tema surma kätte saavad. Ta pole suutnud seda veel teha. "Mul on vaja emale midagi öelda. Tahan, et mu mees teaks, kui tähtis ta mulle olnud on. Aga iga kord, kui saabub aeg seda teha, tundub see nii lõplik. Nagu kannaksin end maha. Aga ma ei kanna end veel maha. Tunnen, et olen väga-väga terve inimene. Raske on otsi kokku tõmmata, kui on tunne, et elan veel 10-15 aastat."

Samal teemal

23.09.2020
Seriaalikaaslane paljastab, mis seisus on vähiga võitlev Shannen Doherty
24.03.2020
JÄRJEKORDNE HOOP: vähihaige Shannen Doherty leinab südamesõbrannat
02.03.2020
Neljanda staadiumi vähiga heitlev Shannen Doherty teeb vapralt trenni
06.02.2020
Kindlustusfirma süüdistab vähihaiget Shannen Dohertyt pettuses

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee