Inimesed

Brigitte Susanne Hunt kallimaga abiellumisest: see on ainult vormistamise küsimus (1)

Ohtuleht.ee, 29. september 2020 12:39
Brigitte Susanne HuntFoto: Erlend Štaub
"Oleme sellised inimesed, et kui meil tuleb homme mõte viia paberid sisse, siis me teeme seda, sest oleme omavahel juba nii-öelda ära abiellunud," paljastab raadiohääl Brigitte Susanne Hunt oma värskes blogipostituses, mis seis on tema ja kallima Indreku suhtes abiellumisega. 

Kuigi Brigitte pikemalt sellel ei peatu, mis tähendab nii-öelda omavahel ära abiellumine, sõnab ta, et abielu on vaid vormistamise küsimus. "Kas see juhtub homme, kuu või kahe, aasta või paari pärast... mind ei huvita. Ta on mu jaoks abikaasamaterjal." Samuti tunnistab Brigitte, et talle on hakanud viimasel ajal sümpatiseerima hetkes elamise mõte. "Ma ei taha üle planeerida," ütleb ta ja lisab, et väga mitte-temalik oleks see, kui ta abielluks salaja nii, et isegi peaaegu ühtki pilti ei tehta. 

Tulevastele pisipõnnidele on Brigittel juba nimed valmis mõeldud. "Üks lemmik läbi aegade on mul olnud Isabel ja Isabella, aga kuna ema pani mu õe nimeks Gloria-Isabel, ei saa ma panna Isabel ega Isabella. On meeldinud ka Rahel, mina pidin olema Brigitte Rahel," paljastab ta. "Kuna mu kaaslane on Indrek Mägi, on mul mõned m-tähega tüdrukunimed mõeldud. Poisile on mulle alati meeldinud Brent ja Richard."

Samal teemal

01.09.2020
FOTOD | Brigitte Susanne Hunt parkis vanalinnas sünnipäeva pidades invakaardiga. Vallavalitsus: kaart on väljastatud liikumispuudega eakale
26.08.2020
GALERII | Brigitte Susanne Hunt tähistas 25. sünnipäeva tantsu ja tralliga
24.08.2020
Sünnipäevalaps Brigitte Susanne Hunt sai hinnalise kingituse
24.08.2020
MÄLUMÄNG | Palju õnne, Brigitte Susanne Hunt!