Inimesed

Saara Pius sünnitamisest: naised on ikka retsilt tugevad! 

Ohtuleht.ee, 29. september 2020 11:19
Saara ja MihkelFoto: Iris Kivisalu/Ajakiri EMA
„Naised on ikka retsilt tugevad, müts maha nende ees, kes on sünnitanud,“ ütleb näitleja Saara Pius ajakirja EMA sügisnumbris. Selle aasta mais sündis näitlejate Saara (30) ja Märt Piusi (31) perre teine laps, poeg Mihkel. See on päev, mida jääb Saarale meenutama erakorralise keisrilõike arm. 

„Tundsin juba pärast esimest sünnitust, et olen kangelane. Naised on ikka retsilt tugevad! Müts maha kõikide naiste ees, kes on sünnitanud!” on Saara iseenda ja sookaaslaste üle uhke. „Mehed peaksid ainult austama naisi selle eest,” leiab ta.

Mõte, et märtsis kolmeseks saanud Susannal võiks olla õde või vend, hakkas Saara ja Märdi peas idanema möödunud suvel, kui Priit ja Maiken Pius neile oma teise lapse ootusest teada andsid.

„Mis seal salata, meile hakkas meeldima mõte, et meie lapsed võiksid olla ühevanused,” tunnistab Saara. Seega polegi teatav sünkroonsus kaksikvendade ja nende perede elus alati juhuslik.

Saara elujaatavatest armidest, poja sünniga seotud katsumustest ning suhtest abikaasa Märdiga loe pikemalt ajakirjast EMA.

Samal teemal

21.09.2020
TÄHED TÄIDAVAD TALDRIKUID: uudista, mida maitsvat pakub koolilõunaks Saara Pius
20.09.2020
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Saara Pius!
08.08.2020
Saara Pius teise lapse sünnist: Mihkliga sain keisri
07.08.2020
Saara Pius: multikate dubleerimine on nii nauditav töö, et seda teeks isegi tasuta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee