Inimesed

Ajakiri: hertsoginna Meghani eesmärk on saada USA presidendiks 

Toimetas Triin Tael, 27. september 2020 13:00
Foto: PantherMedia/Scanpix
Ajakirja Vanity Fair allika kinnitusel on prints Harry abikaasal Meghanil tõsised ambitsioonid kandideerida Ühendriikide presidendiks.

"Üks põhjusi, miks ta pole tahtnud Ameerika kodakondsusest loobuda, on jätta lahti võimalus poliitikasse minna," räägib hertsoginna sõber Vanity Fairile. "Usun, et kui Meghan ja Harry peaksid kunagi oma kuninglikest tiitlitest loobuma, kaalub Meghan tõsiselt presidendiks kandideerimist."

Samal teemal

Ka Meghani ja Harry elulooraamatu kaasautor Omid Scobie on väitnud, et endine "Pintsaklipslaste" täht sihib presidendiametit. "Meghan on Ameerika unelma kehastus. Võime ühel päeval näha, kuidas temast president saab," tsiteerib Vanity Fair Scobie sõnu hiljutises dokfilmis.

Meghan kutsus hiljutises videosõnumis ameeriklasi üles üldvalimistel hääletama, Harry manitses valimiste eel sotsiaalmeedias vihaõhutamisest ja valede levitamisest loobuma. "Kui me hääletame, lähevad meie väärtused käiku ja meie hääled saavad kuuldavaks," toonitas hertsoginna. Pole kahtlust, et Sussexi hertsogipaar toetab Donald Trumpi vastaskandidaati Joe Bidenit. Kui Trumpilt kommentaari küsiti, vastas ta: "Ma pole Meghani fänn ja ma ütleksin Harryle - Meghan on seda ilmselt varemgi kuulnud: "Õnn kaasa." Sest õnne on Harryl vaja." 

Samal teemal

23.08.2020
VIDEO | Meghan kutsus kõiki ameeriklasi üles valimistel osalema
15.08.2020
PRINTS HARRY 36: miks on tänavune sünnipäev valusalt eriline?
08.08.2020
Harry ja Meghan maksid Frogmore Cottage’i remondiks kulunud miljonid tagasi
05.08.2020
Insaiderid: pole võimalik, et Netflix maksab Harryle ja Meghanile 150 miljonit