Inimesed

"Maskis laulja" uue hooaja suurte ja raskete maskidega juhtub võtetel pidevalt õnnetusi

EKSKLUSIIVGALERII | Liisi Eesmaa maskisaate kostüümidest: olen rohkem kui ühe korra ehituspoodi sattunud 

Katharina Toomemets, 26. september 2020 00:01
FÖÖNIKSIGA: Liisi Eesmaa räägib, et kõige keerulisem oli tänavu Fööniksi kostüüm – tema tiivad on kaks ja pool meetrit laiad ning osaleja on koos tiibadega umbes kolm meetrit kõrge. Telestuudio koridorides ja ruumides on nendega väga raske liikuda. Foto: Erakogu
„Seekord oli kõige keerulisem Fööniksi kostüüm – tal on hiigelsuured, umbes kaks ja pool meetrit laiad tiivad. Neile on ehitatud spetsiaalne metallist tugistruktuur, mis on kaetud ligi tuhande käsitsi meisterdatud sulega,“ räägib moekunstnik Liisi Eesmaa (36), kelle käe all on taas valminud TV3 saate „Maskis laulja“ kümme kostüümi ja maski.

Sel hooajal tulevad lavale Fööniks, Ilves, Draakon, Kalevipoeg, Polaarhunt, Liblikas, Kärbseseen, Saturn, Sebra ja Tulnukas. Liisi ütleb, et sarnaselt esimese hooajaga polnud tal ka sedapuhku aega väga pikalt mõelda, kas töö vastu võtta, vaid kohe tuli tegutsema hakata. „Eelmine kord oli mul kostüümide tegemiseks viis nädalat, seekord kaks kuud alates esimese osaleja kinnitamisest. Samas oli puhkuste aeg, jätkuvad koroona mõjud ja kokkuvõttes oli see periood sama raju tempoga kui eelmine kord,“ tunnistab moekunstnik. „Mul oli eelmisest korrast põnevus ja adrenaliin sees, tahtsin veel teha,“ räägib Liisi, et äraütlemisele ta ei mõelnud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.05.2020
FOTOD | Liisi Eesmaa „Maskis laulja“ kostüümidest: need on otsast lõpuni puhas käsitöö
04.05.2020
MÜRGINE, AGA FANTASTILINE! Liisi Eesmaa: maskisaate kostüümide tegemine oli igas plaanis enesetapp
13.03.2020
Liisi Eesmaa „Maskis laulja“ kostüümidest: see oli minu jaoks lotovõit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee