Inimesed

VAID KAKS KUUD: Demi Lovato katkestas ootamatult kihluse 

Toimetas Triin Tael, 25. september 2020 09:48
Demi Lovato Foto: PA/Scanpix
USA laulja Demi Lovato ja "Noorte ja rahutute" näitleja Max Ehrich katkestasid ootamatult kihluse, mille nad olid sõlminud alles kaks kuud tagasi. "Otsus oli raske, aga Demi ja Max on otsustanud kumbki oma teed minna, keskendumaks karjäärile," ütleb ajakirja People allikas.

Ehrich (29) tegi Lovatole (28) abieluettepaneku 22. juulil Malibu rannas. Käima olid nad hakanud alles tänavu märtsis. Kaks aastat tagasi üledoosi tõttu surmasuus olnud Demi õhkas 23. juulil Instagramis, et Max tekitab temas tahtmise olla iseenda parim versioon. "Sain juba meie kohtumishetkel aru, et armastan sind." Demi kirjutas, et peale ema-isa pole keegi teda niimoodi armastanud nagu Max - tingimusi seadmata, kõigi tema vigadega tükkis. "Jään sind igavesti armastama, kullake."

Alles augusti algul avaldas Demi Instagramis Maxile armastust  - "Armun sinusse iga päevaga järjest rohkem." Nüüd aga on kõik tema fännide hämmelduseks läbi.

Koroonakarantiini tõttu olid Demi ja Max ligi pool aastat ninapidi koos - ja siis oli kõik imeline. "Nad elasid mullis, kus polnud vähimatki stressi ja kõik oli lihtsalt lõbus," räägib People'i allikas. Ent mõned nädalad tagasi, kui kumbki tööpostile naasis, hakkasid tekkima probleemid. Demi on endiselt Los Angleses, Max aga võtetega seoses Atlantas. "Neil tekkisid konfliktid."

Noorte suhteid tumestasid ka kõlakad, et Max on saatnud mesimagusaid sõnumeid Demi endisele südamesõbrannale ja nüüdsele rivaalile Selena Gomezile. Demi ise väidab siiski, et internetis ringelnud sõnumid on võltsingud.

Samal teemal

23.07.2020
Demi Lovato on kihlatud: armastan sind hetkest, mil kohtusime
15.04.2020
Demi Lovato ei välista, et ta rajab tulevikus pere hoopis naisega
05.03.2020
Demi Lovato süüdistab oma üledoosis toitumishäiret
26.02.2020
Demi Lovato paljastas fännidele, milline ta tegelikult välja näeb

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee