Inimesed

Tanja Mihhailova-Saar: igal hommikul kuuleme, et mõni esinemine jääb ära 

Toimetas Liisa Mugra, 23. september 2020 11:01
Tanja Mihhailova-SaarFoto: Martin Ahven
"Väga paljud esinemised on ära jäänud, edasi lükatud. Õnneks midagi veel ikka on," räägib laulja Tanja Mihhailova-Saar Star FMi hommikuprogrammis meelelahutustööstuse murekohast. 

"Minu esimesed suuremad esinemised on Jaak Joala galal, juhul, kui neid kinni ei panda. Oma muusikat on keeruline esitada ja kontserte anda," ütleb Tanja. Praegust olukorda kirjeldab ta oma mõne aasta taguse looga "Elame päev korraga", mis viitab, et tulebki päev korraga elada. "Ega me ei tea, mis edasi saab. Igal hommikul ärkame ja kuuleme, et jälle kaks esinemist jääb ära või lükatakse edasi järgmisesse aastasse."

Muusikutele on esinemine sissetuleku allikaks. "Selles mõttes on kurb. Me oleme esimene ala, mis pannakse kinni ja viimane, mis tehakse lahti. Aga õnneks on mul sel aastal igasuguseid muid asju juurde tulnud, näiteks tuleb peagi raamat välja," sõnab Tanja ja lisab, et teeb üle seitsme aasta kaasa muusikalis, seekord "Nunnad hoos" produktsioonis.

Tanja jutustab ka värskete õpingute algusest Luua metsanduskoolis. Vaatamata sellele, et Hiiumaal, kuhu ta abikaasa Mikuga elamise soetas, saab sealses ametikoolis sama asja õppida, pakub Luua metsanduskool võimalust käia sessioonõppes, mis kiire elutempoga kenasti sobib.

Samal teemal

15.09.2020
Tanja Mihhailova-Saarest sai metsanduskooli õpilane: mul on seni kaktused ka ära surnud
11.09.2020
Jaak Joala 70. sünniaastapäevale pühendatud kontsertuuril astub üles ka tema lapselaps Carmen
07.09.2020
KLÕPS | Varakult selgeks! Tanja Mihhailova-Saar õpetab pojale kartulivõttu
25.08.2020
Ene Pajula | Mammi on kindel, et Eesti on kõigi võimaluste maa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee