Saund

KUULA | Nexusest tuule tiibadesse saanud Janne Saar avaldas uue loo 

Toimetas Terttu Jazepov, 21. september 2020 09:28
Janne SaarFoto: Promomaterjal
Kunagisest tüdrukutebändist Nexus tuule tiibadesse saanud lauljatar Janne Saar andis välja uue eestikeelse loo “Ideaalne stsenaarium”.

Janne uus singel on produtseeritud Los Angeleses Echo Bari stuudios. Loo produtsent on Mazur Ahmad Zafr ehk The Universe ja selle on kokku miksinud Grammy võitja Bob Horn. Janne kiidab koostööd The Universe'iga, kes produtseerib ka tema uue albumi.

Samal teemal

Janne uus lugu on pühendatud tema vanavanematele Uudole ja Jutale, kelle suhe on ka tema uskuma pannud, et tõeline armastus on igavene.

“Ma tunnen, et olen liiga pikalt ainult ingliskeelsele muusikale keskendunud. Hiljuti mängisin oma uut muusikat vanaemale ja ta oli väga kurb, et sõnadest aru ei saanud. Nii tekkis idee lugu just tema jaoks eestikeelseks kirjutada. Koos Maia Vahtramäega kirjutasime sellele loole väga ilusad eestikeelsed sõnad,” räägib Janne.

“Ideaalne stsenaarium” on sündinud Bahamadel. “Elasin Bahamadel mõnda aega, et inspiratsiooni koguda. Lindistasin ja kirjutasin seal enamuse oma albumi materjalist. Olen kõige loomingulisem, kui elus toimuvad muutused. Lugu räägib sellest, kuidas kohtusin rannas oma eluarmastusega.”

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee