Inimesed

Tommi Korpela: „Mis filmitäht või seksisümbol... Soomes?!? What the F**k?!“ 

Gerda Kordemets, 18. september 2020 16:26
TEGUS MEES: Tommi Korpelale meeldib, kui tal on palju ja erinevat tööd – filmitööd vahelduseks teatritööle ja vastupidi. „Sama ameti eri vormid,“ räägib ta. „Filmis mängimine on täpsem, saladuslikum, peidetum, seal varjatakse palju rohkem ja näidatakse vähem. Tänapäeval tehakse palju ka sellist teatrit, kus lavastajad tahavadki, et mängitaks nagu filmis – väga napilt. Ja suur osa häid filminäitlejaid on head ka teatrilaval. Teater on näitlejale nagu treeningusaal või töötuba, see hoiab vormis.“Foto: Vida Press
Tommi Korpela sai Soomes üleöö seksisümboliks 2007. aastal, kui ekraanile jõudis režissöör Aleksi Salmenperä film „Mehe töö“, kus Korpela kehastas meesprostituuti. Korraga teadsid kõik, kes on Korpela, ning arvasid teadvat sedagi, et tegemist on arvamusliidriga prostitutsiooni alal ning inimesega, kes mõtleb peaasjalikult ainult seksist.

Seda, et Tommi Korpela (52) on tegelikult malbe ja tagasihoidlik mees, kes elab juba 30 aastat õnnelikus kooselus sama naisega, tegeleb kirglikult lendõngekalastusega, ei evi erilisi pahesid ning kelle elust puuduvad magusad skandaalid, teavad vähesed. Sest võimalusel püüab Tommi hoida eraelu tööelust lahus. Intervjuusid annab ta ometi lahkesti ja sõbralikult – mis sest, et on olnud aeg, kui ajakirjandus tema vastu just armulik ei olnud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.04.2018
VIDEO | Soome filmiauhinna võitnud Kalju Kivi: paremad kohad lõigati "Igiteest" välja
05.10.2017
GALERII | Kuidas võeti Lapimaal üles Veiko Õunpuu uut soomekeelset filmi „Viimased“?
21.01.2008
Kinomajas linastub Soome Oscari kandidaadiks valitud "Mehe töö"
11.10.2007
"Mehe töö" Eesti esilinastust rikastavad legendaarsed laulikud Kauko Röyhkä ja Tuomari Nurmio

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee