Saund

VIDEO | Maian avaldas uue singli: tahaksin tänada klouni, kellest selle loo tegin 

Toimetas Terttu Jazepov, 18. september 2020 12:54
MaianFoto: Promomaterjal
Maian andis välja uue, suhetest rääkiva singli ”Papi”.

Terav lüürika on pärit Maiani sulest. ”Lugu on pühendatud kõigile meremeestele ja muidu meestele. Ja tahaks tänada seda klouni, kellest selle loo tegin!” ütleb ta. Muusikalise poole pealt andsid oma panuse juurde Gevin Niglas ja Ago Teppand. 

Samal teemal

”Papi” sai värvilise ja äkilise visuaali Blond Tricksteri ehk Marta Vaariku dikteerimisel. ”Maian on huvitav karakter, tema olemusest õhkab sügavust, mida iga noore inimese sees ei paista ja see huvitab mind. Katsetasin, kuidas näeb välja video, kui on ainult suured ja väga suured plaanid – proovisin saada Maianile nii lähedale kui võimalik ja avada ta lahe attitude vaatajale. Võimalusi arvestades saime täitsa eheda video. Loomulikult ei oleks ma midagi teiud ilma vana hea sõbra Gerssimovita, kes on alati valmis mu geniaalsete ideedega kaasa tulema! Ja aitäh Leho Valmasele, kes on minu fänn, toetab alati ja kelle käest saab maailma parimat tehnikat! Cheers! Be happy ning ärge unustage, et nali ja naer ja iseenda mitte liiga tõsiselt võtmine on kõige tähtsam! Loodetavasti pakub meie koostöö naudingut ka vaatajale, siis olen tulemusega eriti rahul!”

Maian Lomp sai tuntuks Eesti Laulu 2015. aastal jäädes koos Karl-Kristjan Kingiga looga “Have You Now” teiseks. Peale seda pistis Maian taskusse lepingu Universal Musicuga ja andis välja kaks ingliskeelset singlit – “Say it First” ja “Scissors”. Edasi tuli juba eestikeelne looming – singlid “Sinise leegiga” ja “Palava pudru”, mis näitasid Maini suurepärast talenti ka laulukirjutana, kuna mõlemad lood jõudsid kõrgele nii kohalikes raadiotes kui digitabelites.

Samal teemal

22.07.2020
KUUMAD FOTOD | Lauljatar Maian poseerib pisikestes bikiinides
11.03.2020
FOTO | Eriti särtsakas! Maian üllatab kevade eel uue juuksevärviga
08.01.2020
Lauljatar Maian üritab suitsetamist maha jätta: olen harjunud, et kui olen kurb või rõõmus, teen suitsu