Tele

ÕL VIDEO | Mis tunne on olla ilmateadustaja? 

Merilyn Närep | Video: Robin Roots, 17. september 2020 14:42
Foto: Robin Roots

Kõige olulisem on seista õige koha peal ning vaadata õigesse kaamerasse. Kogu aeg. Seda saan ma teada TV3 stuudios kaamera ees seistes, kui ma üritan silmanurgast käes olevat spikrit piiluda, sest silmad ei tohi kaamerast eemale rännata. Hääl küll väriseb, kuid õnneks mitte väga suure magnituudiga.

TV3 teatas augusti lõpus, et nad otsivad ilmateadustajat. Nii ma ärkangi sel päikselisel, kuid mõõduka tuulega pühapäeval vara, et hakata end sättima TV3 majja konkursi teise vooru - kõik välja valitud kandidaadid pidid ette valmistama kaheminutilise teksti, mida tuleb esitada kaamera ees ja soovitavalt peast, abivahendina võib käes hoida märkmetega paberit. Ma tegelikult ei soovi ilma teadustama hakata, kuid eksperimendi korras tahan ära proovida, mis tunne see on.

Pinge on suur ja kordan ettevalmistatud teksti veel TV3 maja eeski. Autost väljudes võtan suuna peaukse poole. Lukus uks ei aita pinge vastu kõige vähimatki. Õnneks saabub peagi alati särasilmne TV3 avalike suhete juht Annely Adermann, kes suunab meid stuudio poole. Enne veel, kui saame haarata nimesildid ja vaheuksest sisse astuda, palub Annely meil rivvi võtta, et saaks kõiki kraadida.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.08.2020
Tosin aastat ekraanil! Lapseootel Triin Tuulal oli eile viimane tööpäev ETV ilmateadustajana
15.07.2020
Rõõmusõnum! Triin Tuula on taas lapseootel: ma ei olnud valmis, et seekord on kohe kõht ees
18.06.2020
„Suvereporteri“ ilmatüdruk Marit: „Tütar mind veel teleekraanil ära ei tunne.“
03.07.2019
Endist ilmapoissi Henri Laumetsa saab nüüdsest rohkem kuulda kui näha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee