Inimesed

Rase Chrissy Teigen määrati voodirežiimile 

Toimetas Triin Tael, 17. september 2020 10:52
Chrissy Teigen ja John Legend Foto: VIDA PRESS
Kolmandat last ootav modell ja sotsiaalmeediategelane Chrissy Teigen kurdab, et seekordne rasedus on raske ning arst määras ta voodirežiimile.

Muusik John Legendi 34aastane kaasa rääkis Instagram Storys oma fännidele, et ei võtnud arsti määratud kahenädalast voodirežiimi paraku tõsiselt - ning nüüd on jama käes.

Samal teemal

"Ma tõesti ei teadnud, et voodirežiim tähendabki voodis olemist. Arvasin, et see tähendab, et pead põhjalikult lõõgastuma, koju jääma. Arvasin, et piisab diivanil pikutamisest. Aga nüüd on jama majas. Nüüd ma vajan voodirežiimi," vahendab New York Post.

Teigeni ja Legendi kaks esimest last - tütar Luna (4) ja poeg Miles (2) - said alguse katseklaasibeebidena. Chrissy oli juba kaotanud lootuse loomulikul moel rasedaks jääda, kui rasedustest näitas kaht triipu. Paraku oli ta selleks ajaks läbinud üldnarkoosiga lõikuse oma rinnaimplantaatide eemaldamiseks ning pidi südant valutama, kuidas see protseduur kõhubeebile mõjuda võis. 

"See on raskevõitu rasedus," tunnistab Chrissy, ehkki toonitab: tema enesetunne on hea. "Seda ma ütlen küll, et mind vist karistatakse selle eest, et ma kiitlesin, kui kergelt esimesed kaks rasedust kulgesid."

Samal teemal

09.08.2020
Chrissy Teigen leevendab rasedusvaevusi Botoxiga!
29.07.2020
Chrissy Teigen kurdab, et veidra rasedusaegse isu tõttu kukub tal varsti keel küljest
17.07.2020
Chrissy Teigen kardab, et tema rinnalõikus võis kõhubeebile halvasti mõjuda
14.07.2020
PALJU ÕNNE! John Legend ja Chrissy Teigen saavad kolmanda lapse