Inimesed

Cardi B abielu purunes mehe sohilapse tõttu? 

Toimetas Triin Tael, 17. september 2020 10:37
Cardi B ja Offset tänavu jaanuaris. Foto: VIDA PRESS
USA superstaar Cardi B andis teisipäeval Georgia osariigis sisse paberid oma abielu lahutamiseks: artisti sõnul on tema ja räppar Offseti kooselu lootusetult purunenud. Käivad jutud, et mees on teisele naisele lapse teinud.

Cardi ja Offset abiellusid kolm aastat tagasi, aasta hiljem sündis neile tütar Kulture. Juba samal aastal tabas abielu kriis: Cardi kuulutas avalikult, et Offset oli talle truudust murdnud. Kooselu paistis olevat purunenud, kuid Cardi võttis mehe siiski tagasi. 

Nüüd ringlevad kuuldused, et räpistaar andis lahutuse sisse, kuna keegi teine naine ootab Offsetilt last. Ent New York Posti allika väitel pole see tõsi. "Pole mingit teist last. Mingit titte pole tulekul. See kõlakas on täiesti alusetu."

New Yorgi kõmulehe informaatori väitel on Cardi jaoks esmatähtis Kulture' heaolu. Algselt seisis lahutuspabereis, et Cardi soovib saada tirtsu peamiseks hooldajaks. See olnud viga, mille Cardi lasi ära parandada. "Ta tahab, et hooldusõigus oleks neil mõlemal ja et mõlemad tegeleksid Kulture'ga. Ta ei nõua elatist ega alimente. Ta tahab, et kõik oleks supersõbralik."

Samal teemal

16.09.2020
KÕIK ON LÄBI! Cardi B näitas truudusetule abikaasale ust
26.01.2020
Hoiatus: Cardi B dekoltee võib sinult silmanägemise röövida!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee