Tele

Kristi Loigo: „Saan palka 1300 eurot.“ „Kodutunde“ audit näitab hoopis kopsakamat tasu, oma osa saab ka tema abikaasa! (3)

Toimetas Katharina Toomemets, 16. september 2020 21:17
Kristi LoigoFoto: Martin Ahven

Olgugi, et suurde skandaali sattunud heategevuslik telesaade „Kodutunne“ enam Kanal 2-ga koostööd ei tee, sest produtsent Kristi Loigot kahtlustatakse annetusrahade mittesihtotstarbelises kasutamises, käib saate meeskond endiselt perekondi aitamas. Praegu võetakse näiteks linti viieliikmelise perekonna magamistoa remonti Põlvamaal, vahendab „Pealtnägija“. „Neid annetusi tuleb kasutada. Oleme nendele peredele ammu lubanud, et me tuleme,“ ütleb Kristi Loigo. 

„Alati ei toodeta selliseid asju eetri jaoks,“ sõnab saatejuht Anneli Lahe. Postimees Grupi telekanalite juht Kaspar Kaljas räägib, et sai juba aasta algul vihjeid, et „Kodutunde“ annetusrahasid ei ole kasutatud sihtotstarbeliselt. „Pöördusime Kristi Loigo poole, et näita, kuidas on raha kasutatud. Tänase päevani me seda ei tea,“ räägib Kaljas „Pealtnägijas“. Ta nõudis Loigolt pangaväljavõtteid, naine aga keeldus, viidates ärisaladusele. Sellele järgnes lepingu ülesütlemine ja politseisse pöördumine. 

„Ja sekundi pärast näitas abikaasa mulle, et Postimehes on lugu. Siis kõik helistasid – pole väljaannet, kes mulle ei helistanud. Juba oli lugu ka „Reporteris“ olnud. Põhimõtteliselt loeti see ette selliselt, nagu oleks kütusehind tõusnud.“ Kaljas kinnitab, et ta küsis Loigolt vaid pangaväljavõtet ja ei saa aru, et kui kõik on korras, miks peaks selle saamine siis probleem olema. „Kujuta ette, et ma oleks saatnud pangakonto väljavõtte.. see oleks kõik meedias üleval täna! Ma oleksin pidanud Eestis minema kolima,“ ütleb Loigo. Taavi Eilati küsimusele, kas Kristi arvab, et skandaal oli Postimees Grupi enda orkestreeritud, et teda kõrvale lükata, vastab naine jaatavalt. „Jah. See on vaja üle võtta, endale võtta.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.09.2020
„Kodutunde“ tegijad: töö käib ja meil on põhjust olla rõõmsad!
08.09.2020
„Kodutundes“ pettunud üksikema: olime pärast remonti hullemas olukorras kui enne saadet!
04.09.2020
„Hingesoojus“ palub abi! Kristi Loigo: tasuta asju pole olemas
25.08.2020
Uue heategevussaate produtsent Katrin Lust: inimesed on sunnitud sulatama lund, et vett saada!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee