Saund

KUULA | Elina Nechayeva pühendas enda kirjutatud singli „Lind“ kõige kallimale inimesele 

Toimetas Liisa Mugra, 16. september 2020, 09:58
Elina NechayevaFoto: Pressimaterjal
Elina Nechayeval ilmus 16. septembril esimene enda kirjutatud singel, mis on pühendatud tema jaoks kõige kallimale inimesele.

„Me kõik mõtleme oma lähedastele, kes on siit ilmast lahkunud ja loodame, et nende hing on kusagil lähedal ning nad näevad meie tegemisi kõrgelt pilve tagant. Kirjutasin laulu „Lind“ mõeldes oma vanaemale,“ selgitab Elina oma esimese isekirjutatud singli tagamaid.

„Tema oli inimene, kes ei kahelnud minus hetkekski, toetas mind alati kõiges ning viis mind kontserditele ja teatrisse. Just vanaemale laulsin uued õpitud laulud ette ning tema arvamus oli mulle väga oluline. Vanaema oli alati kõikidel esinemistel publiku hulgas ja jagas pärast oma muljeid, mis aitasid mul areneda ja oma unistuste poole pürgida. Ma suunan oma tugevad emotsioonid muusikasse ning selles laulus ongi tükikene minu hinge ja südant, mis tunnevad igatsust kalli inimese järele,“ on Elina oma loomingu ja inspiratsiooni kohta öelnud.

„Lind“ on kolmas singel Elina hilissügisel ilmuvalt albumilt, millelt muuhulgas võib leida ka Eurovisoni-hiti „La Forza“.

8. detsembril toimub Saku Suurhallis Elina Nechayeva esimene suur soolokontsert, kus tuleb esitlusele nii klassikalisi palu kui ka lugusid, milles seguneb elektrooniline muusika orkestrimuusikaga.

Samal teemal

9. september 2020, 10:21
Eneseisolatsioonis Elina Nechayeva ootab juba pool aastat esietendust: see on väga frustreeriv!
28. august 2020, 14:51
FOTO | Elina Nechayeva leidis lõpuks inimese, kellega töömuresid jagada
6. august 2020, 13:31
338kilomeetrise matka läbinud Elina Nechayeva: vahepeal oli nii valus, et pisarad voolasid
3. august 2020, 11:31
FOTOD | 375 km jalgsi läbi Eesti! Elina Nechayeva võttis ette hullumeelse seikluse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee