Inimesed

AVAMEELNE INTERVJUU | Malluka abikaasa Kardo: ta teatas mulle lahutusest e-kirjaga. Võtsin naise kaissu ja üritasin rahustada, aga oli juba hilja (10)

Merilyn Närep, Katharina Toomemets, 15. september 2020 17:32
Kardo TreimannFoto: Erakogu

„Ma ei osanud seda oodata, et kohe lahku läheme. Ma pigem arvasin, et igas suhtes võib tulla selliseid proovile panemise hetki, ja kui see tuleb, siis saame hakkama, räägime ja läheb kõik jälle jonksu. Aga kahjuks oli asi juba nii kaugele läinud, et polnud võimalik enam asja parandada,“ räägib blogija Malluka (30) ehk Mariann Treimanni abikaasa Kardo (30). 

Teisipäeva hommikul plahvatas uudispomm, kui Mallukas teatas oma blogis, et nad Kardoga on otsustanud oma kuus aastat kestnud abielule ja kaheksa-aastasele suhtele joone alla tõmmata. Mariann on blogis korduvalt kiitnud, et nad Kardoga ei tülitse. „Me tegelesime kahjuks lihtsalt liiga pikki aastaid mitte tülitsemisega, millest ma siin blogiski suure suuga rääkinud olen, aga ma ei saanud ise aru, et mitte tülitsemine tuleb lihtsalt meievaheliste teemade ignoreerimisest ja probleemide vältimisest. Ja nii juhtuski, et enne, kui ma isegi aru sain, olid aastad möödas ja kõik need tunded hakkasid mul juba viiel erineval moel üle ääre ajama,“ kirjutab naine. Kardo kinnitab, et otsuse tegi naine. 

Vahel olen viisakalt riides 😉 Koos oma südamedaamiga😊 #suurojapulm

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
GALERII | Need tuntud inimesed on sel aastal lahku läinud
15.09.2020
ÕL ARHIIV | Malluka mees Kardo tegi vasektoomia: „Mallu jääb ju kogu aeg rasedaks!“
15.09.2020
Blogija Mallukas lahutab abielu: kahjuks püüdsime aastaid tülitsemist vältida, kuni mul hakkasid tunded üle ääre ajama

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee