Tele

Asi läheb inetuks! „Rannamaja“-Viktoria sõimas peole tulnud neiut: sa oled lihtsalt nii t***, et ei julge ennast pesu väele võtta 

Terttu Jazepov, 15. september 2020 14:18
"Rannamaja"Foto: Kuvatõmmis/go3.tv

„Rannamaja“ neljandas episoodis läheb Viktorial, Hannal ja Helenal tuliseks sõneluseks ühe vallaliste peole tulnud neiuga, sest too pole nõus end pesu väele võtma ja laskma teistel enda pealt shot’e juua.

Kõik saab alguse, kui Helena, Viktoria ja Hanna tutvustatavad vallaliste peol mängu, kus võtavad teineteise pealt shot’e – üks neiudest on selili, seljas vaid bikiinid, samal ajal kui teine lakub tema kõhult laimimahla ja võtab siis rindade vahelt väikse topsi, mille peab tühjaks jooma.

Kui mäng saab pidulistelt leige vastuvõtu, otsustab Viktoria korra majja lüüa. „Miks te ei lähe sellega kaasa, miks te olete nii tuimad? See kõik on nii seksikas ja loomulik ning see pole asi, mida häbeneda, lihtsalt teeme selle ära. Võtke kõik paljaks,“ õhutab ta. Üks peole tulnud neiu ei soovi aga sellega kaasa minna, millest ta annab ka häälekalt teada ja tal tekib Viktoriaga väike sõnelus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.09.2020
Alastus ja sõimurahe „Rannamajas“! Seidi ja Merylin: edaspidi tasuks draamadest eemale hoida ja viisakad olla
16.09.2020
POLNUDKI ELU ARMASTUS! „Rannamaja“-Viktoria pettus Veikos, sest too polnud kainena üldse nii äge
16.09.2020
„Rannamajas“ sõimata saanud neiu: mind alandati üleriigilises televisioonis!
11.09.2020
Vallalised noored, siin on teie võimalus! „Rannamaja: raju reede“ alustab taas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee