Inimesed

Blogija Mallukas lahutab abielu: kahjuks püüdsime aastaid tülitsemist vältida, kuni mul hakkasid tunded üle ääre ajama (10)

Toimetas Katharina Toomemets, 15. september 2020 10:48
Blogija Mallukas ehk Mariann Treimann.Foto: Erakogu

Eesti populaarseim blogija Mallukas ehk Mariann Treimann, kes on kuus aastat abielus olnud oma laste isa Kardoga, annab blogis teada, et lahutab. Muu hulgas ütleb naine, et otsib Nõmme kandis kolmetoalist korterit, kus oleksid lubatud lapsed ja koduloomad. 

"Me tegelesime kahjuks lihtsalt liiga pikki aastaid mitte tülitsemisega, millest ma siin blogiski suure suuga rääkinud olen, aga ma ei saanud ise aru, et mitte tülitsemine tuleb lihtsalt meievaheliste teemade ignoreerimisest ja probleemide vältimisest. Ja nii juhtuski, et enne, kui ma isegi aru sain, olid aastad möödas ja kõik need tunded hakkasid mul juba viiel erineval moel üle ääre ajama," tunnistab Mallukas. 

Mariann kinnitab, et nad on Kardoga kõik omavahel selgeks rääkinud ja mõelnud ning ka nende kolme ühise lapse võrdselt jagamine on paigas. "Kõik on olnud hästi rahumeelne ja sõbralik."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
GALERII | Need tuntud inimesed on sel aastal lahku läinud
15.09.2020
AVAMEELNE INTERVJUU | Malluka abikaasa Kardo: ta teatas mulle lahutusest e-kirjaga. Võtsin naise kaissu ja üritasin rahustada, aga oli juba hilja
15.09.2020
ÕL ARHIIV | Malluka mees Kardo tegi vasektoomia: „Mallu jääb ju kogu aeg rasedaks!“
08.07.2020
Mallukas julgustab naisi: ärge materdage ennast, et teil on rasvkudet. Otsige parem mees, kes teid lummavaks kiidab

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee