Inimesed

Taaskasutust armastav Marta Vaarik: mulle ei meeldi kiirmood 

Toimetas Liisa Mugra, 14. september 2020 20:30
Marta VaarikFoto: Erlend Štaub
"Olen enamasti ainult taaskasutuspoodide külastaja," ütleb kunstnik Marta Vaarik, kes tutvustas "Ringvaates" oma parimad taaskasutuspoodidest leitud riideid ja ehteid.

"Jalatseid käin tavapoodidest ostmas, sest tosse ma armastan väga, aga muidu on peaaegu kõik asjad kaltsukast," ütleb ta ja lisab, et ei käi kaltsukates mitte huupi, vaid tekkinud on ikkagi lemmikud, millele ta on kindlaks jäänud.

Taaskasutuspoodide kaupa eelistab Vaarik just selleks, et vältida ohtu, kus keegi tuleb näiteks sama kleidiga tänaval vastu. "Mulle ei meeldi kiirmood," tõdeb ta. "Olen tegelikult selline inimene, et kui panen valed riided selga, pean koju tagasi minema ja riideid vahetama. Lihtsalt nii ebamugav on olla."

"Mul on nii hästi läinud, et terve pere on seda usku, käime kõik mööda taaskasutuspoode ringi," ütles Vaarik. "Kui mul on liiga palju riideid koju tekkinud, mida ei kanna, panen omakorda suure musta kilekoti kokku ja saadan asjad uuesti ringlusesse."

Samal teemal

30.05.2020
Esimese teleajakirjanikuna nublult intervjuu saanud Taavi Libe: see, kuidas üks meediaväljaanne tema identiteedi paljastas, ei olnud ilus ega eetiline
02.03.2020
VEEBRUAR VIDEOS | Anu Saagim vaidles president Ilvesega ja ronis maag Anzorile voodisse!
27.02.2020
Tim Bluz: vastuvõtul haarasid mind pigem ehted, mis esmapilgul märkamatuks jäävad
26.02.2020
ÕL VIDEO | Taavi Rõivas: minu abikaasa on kõige ilusam lind kõige ilusamast riigist!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee