Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 17. september 

Astroloog Maria Angel, eile, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Plaanide haudumiseks sobib päev hästi, ent aktiivseks tegevuseks on veel vara. Tasub mõelda töiste asjade korraldamisele, aga ka sellele, kuidas tervise eest hoolt kanda.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Rutiin on sind ära väsitanud. Vajad vaheldust, vajad puhkust. Vaevalt sa seda endale kohe lubada saad, küll aga tasub puhkusepäevad tööandjaga kooskõlastada.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Mingid kodused küsimused on sul juba mõnda aega lahendamata, praegune olukord toob need jälle meelde. Proovi leida viis, kuidas asjad lähipäevil korda ajada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Vaata tagasi – kas hiljuti on juhtunud seda, et jääd täbarasse olukorda teadmiste puudumise tõttu? Kui sul on vaja midagi juurde õppida, otsi selleks nüüd võimalusi.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Raha teenimine on sulle tähtis. Kui su peas on keerlemas häid mõtteid, siis tasub äriplaani kirjutamisega alustada. Selle kuhugi hindamisele saatmiseks on vara.

Neitsi
23. august – 22. september

Kuu loomine Neitsi märgis võib päeva küll pinget tuua, ent annab sulle samas võimaluse oma tuleviku kujundamiseks just enese soovidele ja tahtmistele vastavalt.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Esile võib kerkida tundeid minevikust. Isegi juhul, kui need valu teevad, ei tasu teha nägu, et neid pole olemas. Selleks, et valust vabaneda, tuleb see lõpuni läbi elada.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Küllap on su plaanid uljad ja auahned. Sisimas loodad, et suudad maailma muuta ning teisigi sellesse protsessi kaasata. Usaldusväärsed koostööparterid on olulised.

Ambur
22. november – 21. detsember

On õige aeg töiste plaanide tegemiseks. Kui tahad vastutusrikkamale ametikohale kandideerida, siis on aeg atra seadma hakata. Sul on vaja valmistuda.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Ilmselt tunned vajadust teadmiste pagasit täiendada või siis kohustust jagada infot neile, kes on sinust nooremad ja rohelisemad. Otsi selleks võimalusi.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sind võib vallata raskepärane meeleolu. Vajad võimalust üksi olla, et omi mõtteid mõelda ning peal selgineda lasta. Sest tegelikult sa ju tead, mis sind niimoodi painab.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Selleks, et armusuhteid arendada, ei piisa ainult tugevatest tunnetest. On vaja ka mõistuspäraselt tegutseda, rääkida teisega asjadest, mis teile mõlemale olulised.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Tänase noorkuuga algab tähenduslik ning ohtralt võimalusi pakkuv aastaring. Tahad olla vaba ja sõltumatu, oma asjade üle ise otsustada. Ühtaegu tugevad on nii mõtlemisvõime kui ka intuitsioon. Pisiasjadest probleemide tekitamist suhete vallas väldi juba eos. Pingeid saab maha laadida füüsilise tegevuse kaudu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee