Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: esmaspäev, 14. september 

Astroloog Maria Angel, 13. september 2020, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Mõttetegevus on vilgas. Suure õhinaga jagad oma ideid ka teistega, ent pead arvestama, et kõik ei sattu neist vaimustusse. Keegi autoriteetne isik võib sind lapsikuks pidada.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Kui mingit tehingut alustad, võib see sinust sõltumatutel põhjustel toppama jääda. Ehkki see pole sinu süü, tunned end siiski võimetuna ning kipud endale tuhka pähe raputama.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sõpradega koos tunned end hästi, jutuajamised kisuvad põnevaks. Kallimast ei ole lihtne aru saada. Sinu pidev lobisemine ja nalja viskamine võib teda ärritada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Mõtted ekslevad minevikus, meeleolu kisub nostalgiliseks. Proovi tööl teistega sammu pidada. Seal läheb huvitavaks, võivad toimuda ootamatud muudatused.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Soodne aeg äriasjade ajamiseks! Ole õigel ajal õiges kohas, sekku julgelt vestlusesse oluliste inimestega ning sulle avanevad ootamatult head võimalused.

Neitsi
23. august – 22. september

Seilad elu laineharjal. Jõudu on palju ja tegevusväli avar – valikute tegemine on suuresti sinu võimuses. Kasuta soodne hetk maksimaalselt ära oma plaanide teostamiseks.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Keerulisi asju pole kerge lihtsate sõnadega selgitada. Kui pead midagi kirjutama või kuskil sõna võtma, tunned ahastust, sest pea on täiega pulki täis.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Infokanalid on avatud ja õppimisvõime hea. Võid täna midagi väga olulist, lausa elu muutvat teada saada. On suurepärane päev õpingute või lühireisi alustamiseks.

Ambur
22. november – 21. detsember

Hea päev äriasjade korraldamiseks. Näed uudseid võimalusi raha teenimiseks ja kui vähegi tahad, suudad need enda huvides edukalt ära kasutada.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Väga võimaluste rohke aeg. Puutud kokku tarkade inimestega, kes annavad sulle kulda väärt nõu. Võid alustada suurt, lausa elu muutva tähtsusega projekti.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Lennukate mõtete päev! Sulle tundub, et lõpuks ometi oled avastanud viisi, kuidas mõttekaaslaste ideedele laiemat kõlapinda tekitada.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Geniaalsed plaanid sünnivad koostöös tarkade ja julgete kaaslastega. Võimalik, et trehvad inimest, kellest saab suurepärane koostööpartner ja hea nõuandja pikaks ajaks.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Päikese ja Pluuto trigooniga algaval aastaringil on jõudu ja julgust palju, suudad ise oma elu kujundada just sellisel viisil, nagu sulle südamest õige tundub. On sinu valida, kas süvendada praegust armusuhet või siirduda sootuks uutele radadele – sinu teed ristuvad õige põnevate vastassoost isikutega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee