Inimesed

„Glee“ täht ja tema poeg hüüdsid: „Üks, kaks, kolm!“ ja hüppasid vette. Siis vajus ema vee alla... 

Toimetas Triin Tael, 13. september 2020 13:00
Naya RiveraFoto: Reuters/Scanpix
"Glee" näitlejanna Naya Rivera juulikuine uppumine oli tema fännidele šokeeriv uudis. Nüüd hakkab traagiline lugu lahti kooruma – ning selle detailid muserdavad hinge, märgib People.

33aastane Rivera oli 8. juulil koos nelja-aastase poja Joseyga Ventura maakonnas Piru järve ääres puhkamas. Näitlejanna rentis pontoonpaadi, et lapsega sõitma minna. Nüüdseks on poiss võimuesindajatele rääkinud, et nad hüüdsid emaga: "Üks, kaks, kolm!" ja kargasid paadist vette. Seejärel utsitanud ema teda tagasi paati ronima – ja vajus ise vee alla.

"Rivera aitas poja paati ning siis kuulis Josey tema appihüüet ja nägi, kuidas ema tõstis käe õhku. Siis kadus Rivera vette," seisab raportis.

Ametnikud täheldasid: Rivera oli hea tervise juures ning oskas hästi ujuda, kuid oli kannatanud vertiigo all, mis kippus vees olles hullemaks minema. "Peapööritus võis tema puhul oksendamiseni viia, kuid ta õppis sümptomeid antihistamiinikumidega talitsema," seisab raportis. Ka enne surma oli Riverat Cedars Sinai haiglas vertiigo tõttu ravitud. 

Ettekandes märgitakse veel, et näitlejannale oli kirjutatud ärevusevastast ravimit ning ta võttis ka põskkoopapõletiku vastaseid medikamente. Lisaks pruukinud Rivera kanepiõliga e-sigaretti. Enesetapumõtteid ega -katseid polevat "Glee" staaril täheldatud. Surmapõhjusena läks kirja uppumine õnnetuse läbi. 

Samal teemal

13.08.2020
Naya Rivera poeg taastub vaikselt ema surmast ja mõistab, et ta ei tule enam tagasi
31.07.2020
Uppunud „Glee“ täht saadeti viimsele teele
14.07.2020
TRAAGILINE | „Glee“ tähe Naya Rivera surnukeha on leitud: naine kasutas viimaseid jõuvarusid, et päästa oma poeg
10.07.2020
Kolm ootamatut surma: kas muusikalisari „Glee“ on tõepoolest neetud?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee