Inimesed

„Rannamajas“ kaamerate ees seksinud Helena avalikustab, mida tema ema asjast arvab (7)

Toimetas Liisa Mugra, 10. september 2020 13:38
Helena Foto: TV3
"Ma reaalselt ei läinud sinna saatesse, et leida endale kedagi," tunnistab Star FMile antud intervjuus Helena, kes "Rannamaja" uue hooaja esimeses kahes episoodis juba mitu korda suguühtesse on astunud.

"Ma olin viimane inimene, kes saatesse selle mõttega läks, aga olin esimene inimene, kes üldse midagi tegi," lisab ta. "Läksin sinna puhtalt sellepärast, et mul oli igav," selgitab uus telestaar, et kevadisel koroonakriisi ajal oli lihtsalt nii palju vaba aega, mis vajas täitmist.

Helena jätkab ka õpinguid TalTechis, kus teda pidevalt ära tuntakse. "Eestlased on sellised, et nad tunnevad ära, aga ei ütle midagi," kirjeldab ta, kuid lisab, et kursakaaslased elavad tema tegemistele kaasa.

Kindlasti on paljud eestlased ka mõelnud sellele, et mida peavad tundma "Rannamaja" staaride vanemad. "Mu ema on kahjuks või õnneks kogu aeg minu poolt. Ükskõik, mida ma teen," teatab Helena. Uus staar lisab, et ema kuulab ka tema kõiki intervjuusid ja hoiab end pidevalt kursis tütre tegemistega.

Samal teemal

16.09.2020
POLNUDKI ELU ARMASTUS! „Rannamaja“-Viktoria pettus Veikos, sest too polnud kainena üldse nii äge
16.09.2020
„Rannamajas“ sõimata saanud neiu: mind alandati üleriigilises televisioonis!
15.09.2020
Asi läheb inetuks! „Rannamaja“-Viktoria sõimas peole tulnud neiut: sa oled lihtsalt nii t***, et ei julge ennast pesu väele võtta
11.09.2020
Vallalised noored, siin on teie võimalus! „Rannamaja: raju reede“ alustab taas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee