Inimesed

Hurraa! Lily Allen ja „Stranger Thingsi“ täht sõudsid abieluranda 

Toimetas Triin Tael, Liisa Mugra, 9. september 2020 21:33
Lily Allen ja David Harbour veebruaris 2020. Foto: VIDA PRESS
Briti poptäht Lily Allen ja USA menusarja "Stranger Things" näitleja David Harbour sõudsid abieluranda Las Vegases, vahendab Daily Mail. 

Allen ja Harbour jagasid hetki üllatuspulmadest: Lily kandis lühikest 1960. aastatest inspireeritud Diori kleiti. Pärast ametlikku osa tähistas paar pulmapäeva õhtusöögiga kiirtoiduketis In-N-Out.

Poptäht jagab pulmapäevast pilte ka oma Instagrami kontol.

Alleni ja Harbouri armuloo jõudmisest uude etappi teatas New York Post. Kõmulehe teatel hankis paar pühapäeval Las Vegases abiellumisloa. See pidi kehtima aastajagu, kuid armunud paar naitus veel samal päeval.

Harbourit (45) ja Allenit (35) nähti esimest korda koos mullu augustis. Detsembris täheldati lauljatari sõrmes briljantsõrmust, kuid kihluskõlakaid kinnitas ta alles tänavu mais. 

Lilyl on abielust ehitusettevõtja Sam Cooperiga kaks tütart, kes paistavad olevat Davidi kenasti omaks võtnud - augustis puhkasid nad neljakesi Horvaatias.

Harbour on varem maadelnud alkoholismiga ja tal on diagnoositud bipolaarne häire. Allen pihib paari aasta taguses mälestusteraamatus oma uimasti- ja alkoholisõltuvusest, buliimiast ja sünnitusjärgsest depressioonist. Nüüdseks on ta suutnud juba aasta ja kuu aega kainet joont hoida. 

Samal teemal

02.08.2020
Lily Allen on suutnud aasta otsa kaine püsida
10.05.2020
Lily Allen paistab kinnitavat kihlumist „Stranger Thingsi“ tähega
27.11.2019
Lily Allen kihlus „Stranger Thingsi“ tähega?
15.10.2019
Lily Allen kinnitas suhet „Stranger Thingsi“ tähega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee