Tele

Ott Tänaku dokfilmi autor Kaidi Klein: meil on 150 tundi materjali ja otsustasime ka sarja teha 

Margaret Petrova, Katharina Toomemets, 8. september 2020, 11:48
Ott ja Kaidi filmi „Ott Tänak - The Movie“ esilinastuselFoto: Martin Dremljuga

„Produtsent Eero Nõgene sõidutas meid 2018. aastal Ott Tänakust filmi tehes nii palju mööda maailma ringi, et meil on kõvaketastel üle 150 tunni materjali. Kahju oleks seda riiulile jätta ja otsustasime teha sarja,“ räägib mullu Eesti vaadatuimaks dokfilmiks tõusnud linateose „Ott Tänak - The Movie“ toimetaja Kaidi Klein.

Filmi jaoks võeti kaadreid üles lausa 13 riigis ning et head kraami jagub, jõuab see nüüd  teleekraanidele. Kaidi ütleb, et suurem osa sarjast on selline materjal, mida filmis ei ole või on seal vaid põgusalt kajastatud. „Käisime näiteks  Austraalias, Mehhikos, Portugalis, Hispaanias ja Jaapanis, kuhu 2018. aasta hooaja lõpus Toyota meeskond lennutati. Filmis on ainult paar kaadrit, kuid meil on sealt palju eksklusiivset sisu – näiteks, kuidas Otiga Jaapani metsas Toyota Supra reklaami filmiti ja teda koheldi nagu Hollywoodi staari,“ kirjeldab Klein.

Sari ei ole toimetaja sõnul kindlasti vaid rallifännidele mõeldud. „Juba esimeses osas on väga suur osa ka Oti abikaasal Janikal. Näiteks näeb, kuidas Janika ja Ott presidendi vastuvõtule minema hakkavad, isegi seda saab teada, milline kleit Otile meeldib,“  paljastab Kaidi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14. september 2020, 18:05
Türgi MM-etapp sammub Rally Estonia jälgedes
11. september 2020, 12:45
Ott Tänak tunnistab: ees seisab hooaja raskeim ralli
8. september 2020, 13:35
Martin Järveoja võttis Rally Estoniaks kuus kilo alla: päris huvitav oli päevas 20 korda kaalu peal käia
6. september 2020, 16:42
ÕL RALLY ESTONIAL | GALERII | Võidukad Tänak ja Järveoja kerkisid poodiumi kõrgeimale astmele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee