Inimesed

ANGELINA RAEVUTSEB: Brad viis uue pruudi nende pulmapaika! 

Ohtuleht.ee, 8. september 2020 11:35
Angelina Jolie ja Brad PittFoto: Reuters/Scanpix
Kuigi Hollywoodi superpaari Angelina Jolie ja Brad Pitti abielu purunes juba neli aastat tagasi, kisklevad nad endiselt kohtus oma kuue lapse hooldusõiguse pärast. Tagatipuks on Bradil nüüd uus kallim, kes on Angelinal meele mõruks teinud.

Jolie (45) on veetnud koroonapandeemia oma laste seltsis, Bradil (56) seevastu on kuum suhe saksa modelli Nicole Poturalskiga. Pittist ligi 30 aastat noorem brünett iludus on kuulu järgi veel abielus – ligi 70aastase Berliini restoraniomanikuga, kellega tal on poeg. Iltalehti teatel ei huvita Jolie’t oma eksmehe armuelu mitte üks põrm, kuid ta tundvat muret, kuidas Pitti uus armulugu nende lastele mõjuda võib. Liiatigi on ka Nicole’il pisipoeg. 

Ent üks asjaolu on Jolie raevutsema ajanud: nimelt viis Pitt oma uue südamedaami augusti lõpul Lõuna-Prantsusmaal asuvasse Chateau Miravali nimelisse lossi.

Sellel paigal – mille viinamarjadest tehakse samanimelist veini – on Angelina südames eriline koht: just seal, oma idüllilises häärberis, pandi teda 2014. aastal Bradiga ametlikult paari. Chateau Miraval on endiselt mõlema ühisomandis. „Angelina on marus, et Brad on nii madalale langenud,“ seletab insaider.

Samal teemal

16.09.2020
Brad Pitti uus silmarõõm avaldas mõistatusliku sõnumi
15.09.2020
Eksabikaasad Aniston ja Pitt taasühinesid heategevuse nimel
31.08.2020
Brad Pitti uus kallim on abielus ligi 70aastase härraga!
27.08.2020
PALJASTUS: Brad Pitt semmib endast 30 aastat noorema modelliga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee